У Дніпрі 5-6 травня проводився чемпіонат Дніпропетровської області з легкої атлетики серед юніорів, молоді і дорослих спортсменів.

Змагання проходили на базі СДЮСШОР N 3, в манежі ПДАФКіС, стадіоні "Трудові резерви". За нагороди боролися і легкоатлети-кам`янчани, які тренуються в СДЮСШОР "Метеор" (тр. Сергій Гужва) і в ККФВ (тр. Марія Полковникова).

Першого дня змагань наші земляки посіли п`ять призових місць у ходьбі на п`ятикілометровій дистанції. Дівчата окупували весь п`єдестал пошани. Відзначилися Ганна Чудненко, Марія Полковникова і Ярослава Антоненко. У хлопців першим був багаторазовий чемпіон області Ігор Штанько. Срібну нагороду отримав Назар Шелепов.

Наступного дня третє місце в бігу на 3000 метрів з перешкодами посів Роман Воронюк. "Золото" команді принесла в бігу на дистанції 2000 метрів з перешкодами Ганна Чудненко. А Артем Блажнов став бронзовим призером у стрибках у висоту.