59682172 309000976685584 3259033270242770944 n

У Дніпрі 6-7 травня проходив легкоатлетичний чемпіонат області серед вузів ІІІ–ІV рівня акредитації (серед інститутів).

За інформацією тренера Сергія Гужви, в змаганнях взяли участь 44 спортсмени Кам`янського коледжу фізичного виховання, які посіли 32 призових місця.
"Першого дня змагання проводилися на стадіоні "Трудові резерви", - розповідає тренер ККФВ Сергій Гужва. - Мій вихованець Кирило Земський, пославши спис на 41 метр 40 сантиметрів, став бронзовим призером. А "срібло", з результатом 41 м 89 см дісталося його колезі Іллі Гарькавому, підопічному тренера Сергія Андросовича. Також вихованці Сергія Вікторовича заробили дві медалі в стрибках у висоту: "бронза" у Ксенії Кориш (150 см) і "золото" та титул абсолютного чемпіона у Іллі Кулика (185см).

В метанні молота друге місце посіла Ксенія Павленко, пославши чотирьохкілограмовий снаряд на 32 м 30 см.

В бігу на п`ятикілометровій дистанції третіми стали Анна Гунченко і Микита Насонов.

На наступний ранок першими змагалися бар'єристки на дистанції 100 метрів. І відразу ж наша Вікторія Зоріна завойовує "бронзу" в абсолютному заліку.

В бігу на 10 кілометрів друге місце посіли Ірина Іванченко і В’ячеслав Видря. Третьою стала Анна Гунченко Анна.
В абсолютному заліку у бігу на трьохкілометровім відрізку третє місце дісталося Анастасії Широковій.

В абсолютному заліку  Весь п`єдестал пошани був відданий спортсменам-юнакам ККФв під час нагородження призерів в бігу на 2000 метрів з бар'єрами. Абсолютним чемпіоном області став В’ячеслав Видря з особистим рекордом 7 хв. 01 сек. Другий і третій результати показали Микита Насонов і Олег Коровниченко. На цій же дистанції Олександра Пінчук з своїм новим рекордом 8 хвилин 30,0 секунди завоювала срібну нагороду в абсолютному заліку. Свій особистий рекорд (8.36,3) встановила також і Аня Гунченко, яка стала бронзовим призером.

Знову в спортивній ходьбі на трикілометровій дистанції була цілковита гегемонія наших спортсменок. Уже тричі поспіль її виграла Ілона Коркодим. Щоб пройти цей шлях їй знадобилися 14 хвилин 36 секунд. Взявши зі старту дуже швидкий хід, Ілона за кілометр від фінішу обігнала свою колегу по вузу Анастасію Широкову метрів на тридцять. Час Анастасії 14 хвилина 39 секунди. Ксенія  Мартиненко стала третьою (15.56,0). Весь п'єдестал пошани був зайнятий і нашими хлопцями
Пройшовши дистанцію за 15 хвилин 12 секунд, абсолютним чемпіоном став Данило Данильченко. Друге місце зайняв Сергій Неборачок, третє Дмитро Зоська.

В естафеті 4х100 м наші дівчат в боротьбі серед восьми команд посіли трете місце. А команда юнаків в естафеті 4х400 м стала абсолютним переможцем".
В загальнокомандному заліку серед дев`яти команд перемогла збірна Придніпровської академії фізичної культури і спорту. Команда ККВФ посіла друге місце, третє - легкоатлети з металургійної академії.

Тренерський склад ККФВ С.Гужва, В.Блюдо, Ю.Кушка, С. Андросович, О.Валенок, М.Борисов залишилися дуже задоволеними виступами легкоатлетів збірної команди.