50273918 1954765211485538 3318469737809182720 n

У Дніпрі 18-19 січня відбувся зимовий легкоатлетичний чемпіонат області серед юнаків 2002/2003 р.н. Кам'янське, крім спортсменів ДЮСШ № 3, представляли легкоатлети коледжу фізвиховання. На рахунку кам'янчан 15 нагород.

Як повідомив тренер ККФВ Сергій Гужва, ранкові змагання проводилися в ДЮСШ № 3. "У стрибках у висоту Ксенія Кориш і Роман Кулик, вихованці Сергія Андросовича стали третіми. Наш Максим Іваненко, пославши молот на 43 метри 30 сантиметрів, зайняв теж третє місце в абсолютному заліку, - розповідає С.Гужва. - На такому ж місці виявився Кирило Земський, вістря списа якого ввіткнулося в землю на позначці 40 метрів 51 сантиметр. Біг на середні дистанції проводився вже в манежі інституту фізкультури. На півторакілометровій дистанції "бронзу" отримала Раїса Черниш.

Ннаступного ранку першими змагалися бар'єристи на дистанції 60 метрів. І відразу ж наш спортсмен Олександр Шевчук стає бронзовим медалістом. Нагороду такої ж проби в "абсолютці" завойовує Олександра Пінчук, яка встановила свій особистий рекорд 8 хвилин 58 секунд в бігу на 2000 метрів з бар'єрами. Трикілометрова дистанція принесла нашим бігунам Анні Момот та В'ячеславу Видрі бронзові нагороди.

Найбільша кількість нагород в скарбничку збірної ККФВ принесла спортивна ходьба. Серед дівчат абсолютною чемпіонкою стала Ілона Коркодим з результатом 15 хвилин 30 секунд. Друге місце зайняла Олександра Пінчук (17 хв. 44 сек.). На третю сходинку п'єдесталу пошани піднімалася Раїса Черниш (18 хв. 30 сек.). Призову трійку серед юнаків очолив Сергій Неборачок, що показав час 18 хвилин 01 секунда. друге і третє місця теж у наших юнаків: Данила Жданюка (19 хв. 39 сек.) і В'ячеслава Видрі (19 хв. 47 сек.)".