Загальне48362622 361944021238571 2588532662805200896 n

У Дніпрі 14-15 грудня пройшов зимовий легкоатлетичний чемпіонат області серед спортсменів 2002/2003 року народження. 36 легкоатлетів, які представляли Кам'янський коледж фізичного виховання, завоювали 14 нагород.

Як повідомив тренер ККФВ Сергій Гужва, ранкову частина чемпіонату проводили в ДЮСШ № 3. Сім дівчат відкривали змагання у стрибках в висоту. "Тут виступала одна абітурієнтка нашого коледжу Ксенія Коріш, - розповідає С.Гужва. - Подолавши планку на висоті 145 см, Ксенія зайняла четверте місце.

У гладкому бігу на 60 метрів в попередніх забігах Іван Кульбач і Богдан Середа показали однаковий результат 7,3 сек. У півфіналі Богдан поліпшив свій результат на дві десятих секунди і вийшов у фінал "А". Наш земляк потрапив до квартету дуже сильних суперників. І навіть з результатом 7,1 секунди він не зміг стати призером. Час переможця 6,8 секунди, а другого призера - 6,9 секунди. Маленьким виправданням Богдана може бути те, що він ще не відновився після травми. І тим не менше, з таким часом юнак встановив особистий рекорд.

Першу нагороду для ККФВ завоювала Ксенія Павленко, яка стала третьою в метанні молота. Дівчина послала залізний спортивний снаряд в третій спробі на 35 метрів 12 сантиметрів. Ще одну "бронзу" отримав Кирило Земський. Наконечник його списа ввыткнувся в землю на позначці 40 метрів 51 сантиметр.

Заключні змагання першого дня, бігові дисципліни, проводилися вже в манежі інституту фізкультури. Після фінішу трикілометрової дистанції весь п'єдестал пошани зайняли студентки ККФВ. Вікторія Зоріна зійшла на найвищу його сходинку. Друге місце зайняла Аліна Кушка. Третьою була Раїса Черних.

На наступний ранок першими змагалися бар'єристи на дистанції 60 метрів. І відразу ж наш спортсмен Олександр Жданюк завойовує "бронзу".

Відчайдушним спуртом на останніх двох-трьох метрах В'ячеслав Видря обігнав суперника, і з часом 2.51,4 посів друге місце на кілометровій дистанції. 1500 метрів з бар'єрами Олександра Пінчук пробігла за 6 хвилин 18 секунд. З новим особистим рекордом вона завоювала срібну нагороду. Також свій особистий рекорд (6.38,4) встановила Аліна Кушка, що стала третьою.

48357931 706264459745031 6205900131204595712 n

Завершився чемпіонат спортивною ходьбою. Де, так би мовити, на десерт уболівальникам спортсмени ККФВ піднесли велетенську родзинку. Знову в цій легкоатлетичній дисципліні була цілковита гегемонія наших дівчат. Несподівано для тренера і для всіх спортсменок Анастасія Широкова виграла двокілометрову дистанцію. Щоб пройти цей відрізок шлях їй знадобилося 10 хвилин 1 секунда. Взявши зі старту дуже швидкий хід, Анастасія за кілометр від фінішу обганяла на півкола свою колегу по вузу Христину Мартиненко, яка фінішувала через десять секунд. А ще через дев'ять секунд завершила змагання Ілона Коркодим. Треба відзначити, що всі призерки встановили особисті рекорди. І навіть наступні три місця зайняли спортсменки з Кам'янського: Олександра Пінчук, Раїса Черниш і Аліна Юрчук. Не відстали від дівчат і наші юнаки. Абсолютним чемпіоном став Данило Данильченко, який прокрокував двокіломітрову дистанцію за 9 хвилин 45 секунд. Срібну медаль отримав Олег Гуртовий (11 хвилин 42,2 секунди)".