Среда, 26 Июнь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

3n9YvO2yAUQ
 
У Дніпрі 18 і 19 травня проходив другий легкоатлетичний турнір "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, які вони вручили особисто. Спортивне свято зібрало більше 350 юнаків і дівчат вихованців спортивних шкіл з Дніпра, Кам`янського, Запоріжжя, Черкас, Кропивницького і Чорноморська.
 
Команда Кам`янського коледжу фізичного виховання виступала в складі 38 чоловік. "Перший день змагань відкрився спортивною ходьбою на три тисячі метрів у дівчат в категорії юніорів (1999-2000) і юнаків (2001-2002), - розповідає тренер ККФВ Сергій Гужва. - ККФВ просто "задавив" своєю масовістю. Тетяна Велика з самого старту задала суперницям високий темп, але на останніх колах поступилась спортсменці з Кропивницького і у категорії юніорів була другою. Третє місце зайняла в цій же категорії її однокурсниця Анна Власюк. В віковій групі 2001-2002 р.н. абсолютною переможницею стала наша Христина Мартиненко. Ще одну, срібну, медаль виграла Олександра Пінчук. Лідер Дніпропетровщини в ходьбі серед юніорів Ігор Петрусь приніс "золото" збірній команді коледжу. У категорії 2001-2002 р.н. абсолютним переможцем став Олег Гуртовий. Срібну медаль здобув Сергій Неборачок. Третім був В`ячеслав Видря.
 
Олена Рудійко в категорї 1999-2000 р.н. метнула 500-грамовий спис, який приніс їй срібну нагороду.
 
У гладкому бігу на стометрівці змагалися відразу сім спортсменок з ККФВ. Найшвидшою серед них стала Міла Тагаева, яка з результатом 13,67 секунди посіла трете місце у категорії юніорок.
 
Тагаєва
 
У забігу на 1500 метрів у категорії 1999-2000 р.н. золоту медаль здобула студентка другого курсу Ірина Іванченко (5.45,7). Неочікувано срібну медаль завоювала третьокурсниця Наталія Лисенко.
 
У бігу з бар'єрами на стометрівці Альона Рудійко в забігу була третьою. Другою стала її подруга Дарина Попадюк. Микита Коваль завоював друге місце в абсолютному заліку. 
 
У потрійному стрибку в довжину Данило Підгайко в першій спробі приземлився на позначці 11 м 20 см. Потім він продовжував додавати - 10 см, 20 см, 33 см (тільки в четвертій спробі у нього був заступ за планку). І з результатом 11 м 66 см хлопець посів третє місце в категорії 2001-2002 р.н.
У бігу на 3000 метрів Анна Гунченко у важкій боротьбі з спортсменками з Кривого Рогу в абсолютному заліку була першою. Її однокурсниця і тезка Анна Момот показала третій результат. Серед юнаків 2001-2002 р.н В'ячеслав Видря посів друге місце. На цій же дистанції Олександер Зенченко серед юніорів був третім.
Наступним видом змагань був біг на 400 метрів з бар`єрами. В ньому третім призером стала Анна Власюк (в категорії 1999-2000 р.н.). А серед хлопців в категорї 2001-2002 р.н. третє місце посів спортсмен другого курса Олексій Водяний.
 
Серед дівчат у бігу на 800 метрів сенсаційно виступили дві наші спортсменки. Ірина Іванченко всю дистанцію бігла четвертою, але на останніх метрах вона зробила ривок і до лінії фінішу пробігла другою (1999-2000 р.н ), показавши результат 2.43,7. Світлана Руденко стала третьою (3.04,0). Треба відзначити, що дівчата тільки почали виступати на цій дистанції після травм. Таке ж місце дісталося і Ігорю Петрусю в категорії юніори.
 
На старт 2000 метрів з перешкодами вийшли дві мої вихованки. Студентка другого курсу Олександра Пінчук стала другою в абсолюті. З нею боролася до останнього і фінішувала третьою Анна Момот в категорії 2001-2002 р.н. Серед хлопців Ігор Петрусь на останніх тридцяти метрах програв спортсмену з Дніпра і став другим в абсолютном заліку. Третє місце відповідно посів наш Віталій Лебідь.
 
Наступним видом було штовхання ядра, що закінчилося для нас приємною несподіванкою. Студентка другого курсу Дар`я Попадюк штовхнула чотирикілограмове ядро на 9 метрів 52 сантиметри і завоювала в абсолютному заліку третє місце. 
 
Попадюк третя
 
За два змагальних дня наша команда завоювала 25 призових місць і зайняла друге місце. 
 
KCXKP2lFueg
 
Треба сказати, що медалі, грамоти і подарунки вручалися призерам вікових категорій 1999-2000 р.н і 2001-2002 р.н.
 
Хочу відзначити, що п`ять спортсменів нашої команди будуть відстоювати честь Дніпропетровщини на Чемпіонаті України в місті Кропивницький 28-29 травня: Христина Мартиненко - спортивна ходьба 3000 м, В’ячеслав Видря - 2000 м з перешкодами і біг на 3000 м, Анна Гунченко - біг на 3000 м, Роман Воронюк - штовхання ядра, Олексій Водяний - біг 110 м з/б".