Гужва19126314 1896552413925790 2003052205 o

На відреконструйованому стадіоні "Трудові резерви", що в Дніпрі, 9-10 червня пройшов легкоатлетичний турнір "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" серед спортсменів 2001/2002 років народження і молодше.

За нагороди, красиві медалі (виготовлені бар’єристом і скульптором Сергієм Бородіним, - прим. автора), грамоти, календарі з автографами і цінні подарунки, встановлені почесними гостями змагань, боролися 520 легкоатлетів з обласного центру, Запоріжжя, Кропивницького, Кременчуга, Кривого Рогу, Нікополя, Новомосковська, Павлограда, Жовтих Вод, П'ятихаток, Покрова, Кам'янського. А почесними гостями стали легкоатлети-дніпряни, які свого часу були призерами Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і Європи: Людмила Гуревич, Іван Бєляєв, Ганна Рижикова, Олена Антонова, Геннадій Горбенко, Роман Щуренко, Олексій Лукашевич.

На відкритті турніру були присутні високопосадовці: президент Дніпровської федерації легкої атлетики Марина Філатова, президент обласної легкоатлетичної федерації Володимир Арутюнов, президента федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

Як повідомив тренер Кам'янського коледжа фізичного виховання Сергій Гужва, їхня команд в складі шістнадцяти спортсменів завоювала на турнірі 12 медалей (2+3+7).

"Відкривалися змагання бігом на три тисячі метрів, - розповідає Сергій Гужва. - З нашого коледжу цю дистанцію бігла тільки Ганна Гунченко. Серед п'яти спортсменок вона посіла третє місце.

На дистанції 110 метрів з бар'єрами змагалися Олександра Пінчук, Ганна Власюк, Альона Рудійко. І лише Альона змогла стати бронзовим призером. Олексій Водяний в своєму забігу був другим, але в абсолютному заліку він зупинився за крок від п'єдесталу пошани.

Таке ж саме місце, але на чотирьохсотметрівці в гладкому бігові, посіла Ірина Іванченко, а з бар'єрами - Олександра Пінчук.

Естафета 4х100 закривала вечірню сесію першого дня змагань. Наші юнаки тут були четвертими.

Наступного дня турнір розпочався із ходьби. На дистанції 3000 метрів змагалася лише трійка кам'янчанок. Відповідно призові місця зайняли Тетяна Макаренко, Ірина Іванченко і Ганна Власюк. Юнаки сперечалися за нагороди на п'ятикілометровій дистанції. Суперниками наших Романа Вінницького, Андрія Киселя і Євгена Вишницького були два спортсмена із обласного центру. І тут представники ККФВ не дали господарям турніру зайняти бодай одне призове місце. Запекла боротьба за перше місце проходила між Вишницьким і Вінницьким. Останній і став переможцем. А третім був Андрій Кисіль.

Альона Рудійко в метанні списа отримала бронзову медаль. А Катерина Петрушкіна і Родіон Кирпиченко стали четвертими.

Ганна Гунченко посіла третє місце в бігу на півтора кілометри.

Даша Попадюк з результатом 165 см закінчила змагання в стрибках в висоту на другому місці.

Бронзовою медаллю в бігу на 2000 метрів з перешкодами була нагороджена Саша Пінчук".