Среда, 25 Ноябрь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

У зв'язку з пандемією були закриті державні кордони деяких країн Європи, в тому числі і України. Через цієї несподіваної ситуації легіонери Кам'янського волейбольного "Прометея" не встигли вчасно виїхати по домівках - до Болгарії та Бразилію. За їх повернення на свою батьківщину кілька тижнів "боровся" президент клубу "Прометей" Володимир Дубинський. Першою повернулася до Болгарії Десіслава Ніколова. Сталося це вчора, 3 квітня. Ось що з цього приводу на сторінці Facebook написав В.Дубинський.

"Хороша новина! Десіслава Ніколова, наша мила Десі, нарешті шляхом неймовірних зусиль Маші Александрової, консула Болгарії і всіх кому не байдужа доля спортсменів, на машині, спеціально пригнаної з Болгарії, через Харків і кордон з Румунією змогла перетнути кордон своєї батьківщини і обійняти нарешті свого молодого чоловіка! Ура! Десі ти нарешті вдома, в колі своєї сім'ї зможеш пережити карантин! Альо! Великі панове функціонери, ви взагалі розумієте скільки це все коштує і скільки сил і енергії це забрало у всіх нас? Може все-таки подумаєте ще раз і запам'ятайте цю історію? Немає більше ні слів, ніяких емоцій.
Десі! Дякую тобі за все! За гру, за ставлення до нас і до клубу! За твою милу посмішку і терпіння! Ми вдячні тобі! Приємно було, що ці ігри ти була з нами! Удачі тобі! Здоров'я і любові!

P.S. Наші милі бразильські легіонери Лайза і Ракель поки що ще під замком на чужині. Але буквально годину тому сказали начебто з'являться два спецрейси. Один до Франкфурта 6 квітня і потім з Франкфурта до Бразилії! Тримаємо кулачки! Квитки правда стоять 8,000 євро, але я сказав оплачувати! Удома їх чекають мами і близькі. І гроші не найголовніше в житті. Ссука, як хочеться подивитися в очі тим, хто приймав дебільні рішення. Ну та ладно, просто важко не психувати. Чекаємо понеділка. Сподіваємося консул Бразилії і наша мила Маша Александрова зможуть все організувати. Спасибі вам, ніхто не знає крім мене скільки годин щодня ти Машенька витрачаєш і намагаєшся відправити дівчат додому. Спасибі тобі! Чекаємо на добрі новини".