Вчора, 6 березня, в Рівному в матчі жіночої волейбольної Суперліги зустрічалися лідер - Кам'янський "Прометей" і команда-аутсайдер "Регіна". З перших хвилин протистояння "прометеєвки" відрізнялися від суперниць чудовою грою в захисті і на блоці. Перший сет залишився за ними 16:25.

Легка перемога в першій партії не пройшла безслідно для підопічних Романовича. За рахунку 9:18 з ними сталося щось незрозуміле. Рівнянки спіймали кураж і довели рахунок до непристойних 20:21. Але струс від тренера подіяла на гостей. І вони довели відрізок гри до перемоги - 21:25.

Волейболістки "Регіни" змогли нав'язати боротьбу своїм суперницям в заключній партії тільки в її початку. А потім команда підсіла психологічно і господині остаточно опустили руки. Кінцівка матчу пройшла вже під диктовку "Прометея", Рахунок третьої партії - 16:25.

Повторний матч розпочнеться о 11:00 сьогодні, в суботу, 7 березня.