В останній день зими волейболістки Кам`янського "Прометея" і Чернігівського "Університету" провели повторний матч  спареної серії. І як закономірний підсумок - перемога господарок майданчика. До речі, вони відіграли весь матч без провідних волейболісток. Відпочивали Катерина Дудник, Олена Напалкова і Діана Франкевич, а Лайза Фігейредо продовжує лікувати травму.

Студентки з перших хвилин матчу намагалися здивувати суперниць ризикованими подачами. Не вийшло. Зате кам'янчанки тільки нарощували свою перевагу. Правда, у другому сеті гості спочатку повели в рахунку. Але їх запал швидко остудили підопічні Андрія Романовича. Дебют заключного сету цього протистояння майже нічим не відрізнявся від попереднього. Спочатку були "гойдалки", а потім - лідерство "червоно-білих". Зупинити їх було вже дуже непросто. І "бодання теляти з дубом" завершилося прогнозованою перемогою більш досвідченої і маститої команди "Прометей" 3:0 (25:14, 25:19, 25:17). Команда з Кам'янського продовжує тримати лідерське кермо чемпіонату України в Суперлізі.