У Кам'янському 3-5 січня пройшов волейбольний турнір "Честь маю запросити", присвячений Дню соборності України. Змагання проводилися під патронатом міського голови Андрія Білоусова та за підтримки начальника управління молоді і  спорту Дніпропетровської ОДА Олександра Пшеничникова, компанії "Dnepronet",  ТОВ "МТС Бетон", ТОВ "Фонд розвитку міста Кам`янське". На декількох локаціях Кам'янського за нагороди змагалися команди з Києва, Мелітополя, Тернівки, Нікополя, Дніпра, Верхньодніпровського, Криничанського районів.

Аматорська група чоловіків грала в СШ № 18. Команда з Дніпра "Люди в чорному" обіграла у фіналі з рахунком 2:1 суперників з Кам'янського "Dnepronet". Третє місце зайняли волейболісти команди "Драйв" (Дніпро).

На майданчику СШ № 3 зустрічалися волейболісти-студенти. Тут переможцями стала команда Кам'янського металургійного коледжу. Другими були гості з села Перше Травня Верхньодніпровського району.

Серед школярів призерами стали ліцей № 1 і ВПТУ. У ліцеї № 15 грали команди дівчаток 2004 р.н. Волейболістки Кам'янської ДЮСШ № 2 стали другими, поступившись колегам з Мелітополя. Третє місце дісталося столичній команді.

Колектив Кам`янських ветеранів волейболу +70 замкнув трійку призерів. Перемогу тут здобули гравці +65 з Дніпра. На другому місці опинився "Корунд" (Кам'янське).