Понедельник, 21 Январь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

babich voleybol 3
 
Такі великі змагання відбулися в нашому місті вже в дев'ятий раз, так що зовсім не випадково Кам'янське, нехай неофіційно, але цілком справедливо, давно називають волейбольної столицею країни.
 
Цей традиційний турнір під назвою "Честь маю запросити", був присвячений 86-й річниці утворення Дніпропетровської області та 129-ї річниці заснування містоутворюючого підприємства - Дніпровського металургійного комбінату, генеральний директор якого Олександр Подкоритов став генеральним спонсором цього грандіозного свята Його Величності волейболу. Турнір, як багато попередніх, проходив під патронатом Кам'янського міського голови Андрія Білоусова, до речі, члена Президії Асоціації ветеранів волейболу області та Почесного ветерана волейболу України. А також за сприяння голови Дніпропетровської облради Гліба Пригунова. Серед почесних гостей турніру, урочисте відкриття якого відбулося в суботу, 17 березня, в КСЦ "Дніпровець" ДМК, були представники облради та Дніпропетровської облдержадміністрації, обласних організацій ветеранів спорту, компаній, які внесли свій спонсорський внесок в організацію цих змагань: "Промремсервіс-ресурс" (директор Оксана Федосюк), комунального підприємства  "Міськводоканал" (генеральний директор Олександр Плахотник) та ін. Спортсменів і численних глядачів привітали заступник місто ського голови Олександр Шпаляренко, технічний директор ДМК Юрій Волошин, депутати міськради Євген Китаєв, Ігор Максимович, Олександр Донець, Іван Горбаренко, начальник відділу молоді та спорту департаменту з гуманітарних питань міськради Анатолій Івашина, Почесний громадянин Кам`янського, заслужений тренер України і Республіки Казахстан Лев Єжевський, віце-президенти обласної федерації волейболу Сергій Понизов (засновник Кам`янської міської федерації цього спорту) і Костянтин Гузенко.
 
Громом оплесків зустріли присутні в залі олімпійських чемпіонів: видатного у минулому штангіста зі світовим ім'ям, чемпіон Олімпіади в канадському Монреалі (1976 рік), заслуженого майстра спорту СРСР Юрія Зайцева та чемпіонку Олімпійських ігор в Лондоні 2012 року, заслуженого майстра спорту з академічного веслування Катерину Тарасенко.
 
babich voleybol 2
 
За заслуги в розвитку фізкультури і спорту в нашому місті і в регіоні "Відзнакою міського голови" і "Подякою міського голови", грамотами виконкому Кам'янської міськради, цінними подарунками були нагороджені багато спортсменів і організаторів спорту, і серед них відомі наші волейболісти, неодноразові чемпіони України , переможці кубків країни, гравці міських команд "Прометей" Віктор Темченко, Володимир Гацура, Сергій Степанець, Василь Поцілуйко, а також гостя зі Львова, волейболістка Любов Орлова.
 
Свій творчий подарунок гостям свята подарували юні танцюристи - вихованці КСЦ "Дніпровець".
 
Участь в черговому Всеукраїнському волейбольному турнірі в Кам'янському взяли 39 команд із Запоріжжя, Львова, Кропивницького, Бердянська, Одеси. Дніпро і область були представлені командами з обласного центру, Кривого Рогу, Першотравенська, Синельниково та інших міст і райцентрів. Оплесками зустріли команда волейболістів, яка приїхала на турнір з найгарячішої сьогодні точки України - Донецької області. Це - збірна Авдіївського коксохімічного заводу корпорації "Метінвест". Наше місто на цих змаганнях представляли 19 команд - юнацьких, молодіжних, дорослих та ветеранських. Люблять у нас волейбол! Чимала заслуга в цьому Кам'янської міської федерації цього виду спорту, її почесного голови, президента Асоціації ветеранів волейболу області Івана Бабича та відомого фахівця цієї гри, головного тренера молодіжних команд міста Петра Гричук.
 
Три дня на декількох спортмайданчиках проходили гарячі волейбольні баталії, а емоції глядачів і уболівальників на вирішальних матчах часом виплескувалися  через край! І ось підсумки. Переможцями та призерами серед кам`янских спортсменів стали:
 
babich voleybol 1
 
шкільні команди - волейболісти СШ № 23 (1 місце), вищого професійного училища (2 місце), СШ №4 (3 місце) і дві команди ДЮСШ №2 (1 і 3 місця);
студентські команди - волейболісти Придніпровського металургійного та хіміко-технологічного коледжів (2 і 3 місця);
категорія 20 років і старше (чоловіки і жінки) - команди "Дніпровець" ДМК (1 місце) та "Мафія" (3 місце);
категорія старше 25 років (чоловіки) - команди "Штурм" (2 місце) та БАМ (3 місце);
категорія 50 плюс (чоловіки) - збірна "Міськводоканалу" (1 місце) та міська команда "Прометей" (2 місце);
категорія 60 плюс (чоловіки) - міська команда "Прометей" (3 місце);
категорія 65 плюс (чоловіки) - міська команда "Прометей" (2 місце).
Переможцями та призерами серед гостей стали чоловічі та жіночі команди з Одеси, Дніпра, Кропивницького, Запоріжжя, с.м.т. Маломихайлівка (Криничанський район), Першотравенська, Бердянська, Кривого Рогу, Львова та Синельниково. Гравцям команд, які пробилися до трійки лідерів, були вручені кубки та медалі, а кращі волейболісти, яких визначила суддівська колегія змагань, отримали цінні подарунки.
 
В.Кашнер
 
Джерело http://kstati.dp.ua