Понедельник, 29 Ноябрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

111 DSC0466
 
В спортзалі СШ № 20 минулої суботи  пройшли дві незвичні спортивні зустрічі. В гандбольному шоу "Діти проти батьків" грали команди дітей і їхніх батьків, а вірніше матусі проти дочок, а татусі проти синів. 
 
Ідея проведення гандбольних зустрічей між батьками і їхніми дітьми прийшла в голову тренеру гандбольної команди ДЮСШ № 1 Олегу Петровичу Усенку. "Я бачив як за кордоном проводять такі матчі, тому подумав, що непогано було і нам запозичити їх досвід, - розповідає Олег Усенко. - У нас в команді є діти, чиї батьки колись теж займалися цим видом спорту. Коли запропонував цю ідею втілити в життя і у нас, відгукнулися багато батьків. І не тільки татусі і матусі, а і навіть дідусі підтримали проведення такої зустрічі. Нічого не зближує так тісно як спорт. Батьки за звичай майже постійно дивляться, як грають їхні діти. І навпаки, менші майже не знають, що зможуть показати на ігровому майданчику дорослі. У нас уже є навіть гандбольні династії. Наприклад мама (Лариса) і тітка (Наталія) Жені Чорного свого часу грали в гандбол. Мама була голкіпером, по її слідам пішов і син, який теж захищає ворота. Батьки (Марина і Олександр) і тітка (Інна) Владислави Кочедері теж були ганболістами. А тато Іллі Буханцева являється випускником гандбольної команди нашої ДЮСШ". 
222 DSC0713
333 DSC0938
 
Крім гандболістів на майданчику в команді батьків виступала Тетяна Мельник із відомої волейбольної сім`ї. Її тато Олексій Васильович Чоха і чоловік Олександр Мельник теж волейболісти. 
 
Сімя Мельник
 
Перед матчами для батьків були проведені розминочні "Веселі старти". На майданчик юні гандболістки вийшли в новенькій формі. "Ми довго чекали на нову форму. Хочемо, щоб після виграшів у команд батьків, на які ми сподіваємося, форма стала для нас фартовою", - сказав О.Усенко. І прогноз тренера оправдався, форма принесла перемогу дівчаткам.
 
 
 DSC0430
 
 DSC0434
 
Піісля п`ятихвилинної розминки на майданчик вийшли команди мам і їхніх дочок. Незважаючи на вік, старші товариші чинили опір. Але його вистачило не надовго. В результаті двадцятихвилинна гра завершилась перемогою дочок з рахунком 10:4 (4:1).
 
 DSC0467
 
 DSC0477
 
 DSC0526
 
Більш жвавішою, я б сказав контактною грою, стала наступна зустріч, в якій сини змагалися з татами. Все ж таки чоловіки є чоловіками. Силовий опір чинили як одні, так і інші, що призводило до відчайдушної боротьби за м`яч. І все ж таки молодість перемогла досвід. Хлопці виграли з рахунком 13:10 (5:4).
 
 DSC0791
 
 DSC0792
 
 DSC0890
 
 DSC0893
 
 DSC0932
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.