Четверг, 26 Май 2022
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Продовжується футбольний марафон миру. 10 травня на стадіоні Кам`янської ДЮСШ № 2 відбувся черговий матч, в якому грали команди "Дзержинець" (тренер Валерій Борисович Палійчук) і "Дніпровський кар`єр" (тренер Олександр Сергійович Рябуха).

Після свистка арбітра Елнура Аллахвердієва (бокові Сергій Костевич і Василь Вербецький) розпочалася зустріч. Команди вже неодноразово зустрічалися між собою, тому гра пішла без розвідки. "Дзержинці" більше часу проводили на половині суперника. І незабаром територіальна перевага втілилася в гол. Послідував пас урозріз і з-під гравця, Денис Шаповалов забиває гол у праву дев'ятку. Не змінилвся малюнок гри і в подальшому. За хвилину до перерви (тайм по 30 хвилин) у лівому куті воротарського майданчика був збитий Володимир Хуторнюк. Він же з пенальті точно послав мяч в правий кут воріт. З рахунком 2:0 на користь "Дзержинця" команди пішли на відпочинок.

В перерві капітан команди "Дніпровський кар`єр" Олексій Часник сказав, що вони з великою відповідальністю підтримали футбольний марафон миру: "Ми чим можемо, тим і підтримуємо наші збройні сили. Тому з задоволенням прийняли пропозицію прийняти участь в такому потрібному заході. В нашій команді грають хлопці з сіл, які розташовані поруч з Кам`янським. Ми не перший рік граємо в чемпіонаті міста. Суперники нам знайомі. Бажаємо закінчення війни, і щоб люди, які вимушено покинули окуповані території і переїхали в Кам`янське, повернулися якнайшвидше в свої домівки".

У другій половині зустрічі стовідсоткову можливість розмочити рахунок мав гравець "Дніпровського кар`єру", який вийшов віч навіч з голкіпером, але занадто зблизився і попав у нього м`ячем. Не забиваєш ти, заб`ють тобі, цю сентенцію виправдав Денис Шаповалов, який першим був на добиванні і зробивший рахунок 3:0.

Та всеж-таки наступна гостра атака програючої команди завершилася взяттям воріт суперника. Відзначився Анатолій Тюлькін. В кінці зустрічі 14-річний Данило Авер`янов вийшов на заміну Семена Проценка. І молоде дарування не знітилося перед значно старшими і досвідченішими гравцями. Вже в першій же атаці він пішов на добивання і перекинув м`яча чере голкіпера (на верхньому фото). Таким чином остаточний рахунок став 4:1 на користь команди, президентом якої є Костянтин Саусь.

Для "Дзержинця", чемпіона Дніпропетровської області минулого року, ця гра стала першою на великому полі у нинішньому сезоні. "Наша команда лідирувала в зимовому Кубку Білого, йшла без єдиного втраченого очка. Але із-за війни не змогла продовжити свою переможну ходу. Сьогодняшній матч став дебютним для двох юних вихованців Валерія Палійчука - Тиграна Акопяна і Данила Авер`янова. За Данилом ми спостерігали два роки. Потім передали в Академію футбольного клубу "Дніпро". Сам Андрій Русол приїждав за ним. А Тигран грає в команді ДУФК, - пояснив голова Кам`янської федерації футболу Едуард Коряк. - Суперники "дзержинців" змагаються в чемпіонаті Кам`янського з футзалу вже досить давно разом з командою "Маяк". Але коли вони виходять на великі поля, то колективи об`єднуються".

Зібрані на матчі 4 тисячі гривень будуть передані волонтерам, які ведуть співпрацю із ЗСУ.

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo/?fbid=2230232603802337&set=a.2230248167134114