В Кам`янському на стадіоні "Надія" 30 жовтня відбувся календарний матч Першої ліги чемпіонату Дніпропетровської області між місцевим "Дзержинцем" і командою ВДН (Верхньодніпровськ).

Здавалося, що ж тут історичного. Звичайна зустріч, яку виграли місцеві футболісти. Але як виявилося, кам`янчани здобули свою першу перемогу в Першій лізі. До сьогодняшнього матчу "Дзержинець" в шести календарних матчах (ще є два пропущені, і будуть зіграні найближчим часом) тричі терпів поразки і стільки ж грав внічию. Та й це ще не все. Початок для "дзержинців" став холодним душем. На 13-й секунді м`яч вже встиг побувати в їхніх воротах (є рекорд Першої ліги!). Курйоз трапився після того, як кам`янчани розвели м`яча в центрі поля і вирішили віддати його голкіперу. Той зловив шкіряного і відпасував ...прямо в ноги супернику. Ну, а Плахотнику нічого не залишалося, як покарати стража воріт за недбалість. Та вже на п`ятій хвилині Єлисеєв зрівняв рахунок. Гра перейшла в позиційне русло. На кожну атаку суперник відповідав своїм випадом. За три хвилини до кінця першого тайму гості в своєму штрафному майданчику перервали атаку, зігравши рукою. Пенальті чітко реалізував Кузьменко. А на останній хвилині тайму Проценко зробив рахунок 3:1. Після перерви гра не змінила свій малюнок. Під занавіс матчу футболісти "Дзержинця" ще двічі посилали мяч у ворота команди ВДН. Відзначилися Хуторнюк (84) і Штепенко (90+1), який тільки вийшов на заміну.

Отже "Дзержинець" здобув впевнену перемогу 5:1. З чим ми і вітаємо президента команди Костянтина Саусь.