В 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу на полі шотландського Глазго 29 червня зустрічалися збірні Швеції та України.

Після стартового натиску суперника наші співвітчизники зусиллями Ярмоленко організували момент для Яремчука. Однак форвард "синьо-жовтих" програв дуель Ольсенові. Через кілька хвилин Андрій розкішним пасом знайшов Зінченко на дальній штанзі, а представник "Манчестер Сіті" потужним ударом "прошив" голкіпера. Втримати перевагу до перерви не вдалося. На 43-й хвилині Форсберг отримав м'яч перед штрафним майданчиком і зважився на удар. Рикошет від Забарного не залишив шансів Бущану - 1:1.

У другому таймі команди не забивали, а тому матч перейшов в овертайм. Тріумф команді Шевченко приніс гравець Дніпровського "Дніпра-1" Довбик. На 120 + 1-й хвилині Зінченко розкішно подав з лівого флангу, а Артем головою ефектно пробив Ольсена. 2:1 і збірна України вперше в своїй історії вийшла в 1/4 чемпіонату Європи, де їхнім суперником буде збірна Англії.