В суботу, 17 квітня, Полтавська "Ворскла" розгромила луганську "Зорю" з рахунком 4:2 в матчі Української професіональної ліги (УПЛ).

Полтавчани відкрили рахунок вже на 8-й хвилині гри. Автором першого результативного удару у грі став Руслан Степанюк. На 24-й хвилині рахунок став вже 2:0 на користь господарів. Свій перший м'яч у грі забив колишній гравець Кам`янської "Сталі" Владислав Кулач. Він же на 33-й і 49-й хвилинах забив у ворота луганчан третій і четвертий м'ячі, зробивши тим самим хет-трик.

На 79-й хвилині "Зоря" один м'яч відіграла завдяки автоголу Олів'є Тілля. У компенсований час луганчани уникнули розгрому - результативним ударом відзначився Денис Фаворов.

"Ворскла" набрала 37 очок і піднялася на четверте місце в турнірній таблиці УПЛ, відродивши тим самим інтригу в боротьбі за бронзові нагороди. "Зоря" (38 балів і матч у запасі) йде третьою.