ДГТУ Яланбаев в центре

У першості міста з футболу серед виробничих підприємств і аматорських колективів пройшов черговий матч між командою ДМК, як" представляє ПАТ «Дніпровський меткомбінат" і студентами ДДТУ.

Матч відбувся на запасному полі стадіону "Перемога" 8 липня і пройшов у гострій боротьбі. У першому таймі одна з небагатьох атак студентів, закінчилася взяттям воріт команди ДМК. Відзначився Кирило Яланбаєв, який протягом усього матчу терзав оборону суперника. Не вистачало звичайно ж в обороні ДМК центрального захисника Едуарда Романовича, пропускавшого матч через червону картку, отриман в попередньому матчі. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0. У другому таймі команда ДМК пішла великими силами вперед давши можливість студентам контратакувати. Кілька разів рахунок міг збільшитися на користь ДДТУ, але ворота яким-то дивом рятував голкіпер Максим Ісаєв. Після штурму воріт ДДТУ, металурги все-таки зуміли зрівняти рахунок. М'яч після удару головою нападника ДМК потрапив в поперечину і відскочив до Романа Кузьменко, і той з семи метрів розстріляв ворота суперника. В останні хвилин 15 ДМКовці атакувала ворота суперника всією командою, і кілька разів мали бути покарані за помилки в захисті. Та матч так і завершився бойовою нічиєю 1:1.