Футбол 0108

14 вересня на стадіоні «Перемога» відбулися два матчі 1/4 фіналу Кубка «Металургів» по футболу.

Обидва поєдинки тримали в напрузі до останніх хвилин. У першому матчі між командами «ДніпроАзот» - «Керамет-КВПУ» до останніх хвилин зберігався рахунок 3:3, але похитнулися нерви у молодих гравців КВПУ. Не використавши декілька гольових моментів, вони примудрилися порушити правило у своєму штрафному. Забивши гол з пенальті, команда «ДніпроАзот» встановила остаточний рахунок - 4:3.

У другому матчі між командами ДМК і ДДТУ, за п'ять хвилин до кінця матчу металурги вели в рахунку 1:0, але не використавши гольовий момент біля чужих воріт, потрапили на разючу атаку студентів і рахунок зрівнявся 1:1. У серії пенальті перемогу святкували студенти ДДТУ 3:1.

Перший півфінальний матч «Металург» - «Рапід-Надія» відбудеться 17 вересня о 13:00 на основному полі стадіону «Перемога». Другий півфінал між командами «ДніпроАзот» - ДДТУ розпочнеться 19 вересня о 17:00. Не пропустіть свій шанс, приходьте і підтримайте свої улюблені команд. Фінальний матч Кубка «Металургів» розпочнеться 28 вересня о 17:00.