2 12

Вчора, 28 травня, в Рівному відбулася остання (третя) гра фінальної серії чемпіонату України Вищої ліги з баскетболу. Матч між БК "СК Прометей" і БК "Рівне-ОШВСМ" завершився перемогою кам'янчан з рахунком 55:89 (14:24, 16:25 11:18 14:22). Нагадаємо, що в перших двох фінальних іграх, які відбулися в Кам'янському 24 і 25 травня, "прометеєвці" перемогли з рахунком 88:55 і 85:70.

У вчорашньому матчі кам'янчани, що називається, відразу взяли бика за роги. Відкривши рахунок, вони так до фінальної сирени і не дозволили господарям хоч якось чинити опір. Все було під контролем баскетболістів з Кам'янського. Бачачи такий розклад, підопічні тренера Маркова, втім як і рівняни, дозволили після великої перерви зменшити оберти. Але при цьому гості тримали важелі управління матчем в своїх руках. В останній чверті команди обмінялися багатьма пробивними фолами. А на майданчику творив чудеса самий забивний гравець "Прометея" Суприм Шакур Ханнах. Після закінчення матчу він набрав 23 очки.

Перемога Кам`янського БК "СК" Прометей "принесла команді не тільки чемпіонський титул, а й путівку в Суперлігу.