DSC0410

Побиття немовлят - так можна охарактиризовать дві зустрічі між Кам`янським "Прометеєм" і командою "Маріуполь", які виступають у Вищій Лізі баскетбольного чемпіонату України.

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Пам'ятаючи поразку в Маріуполі (до речі, єдину в сезоні), гравці "Прометея" з перших секунд показали, що тоді стався просто безглуздий випадок, і в матчі-відповіді вони не упустять шанс покарати суперника за таку зухвалість. І вже буквально на другій хвилині, а вірніше на 90-й секунді матчу за рахунку 7:0 коуч гостей взяв перший тайм-аут. Маріупольцям удалося вперше вразити кільце "Прометея" лише коли рахунок зріс до 11:0. У наших баскетболістів виходило практично все: перехоплення, підбори, точні попадання з-за дуги, штрафні кидки. Перша чверть - рахунок 29:12.

Іскрометну гру баскетболістів "Прометея" гаряче підтримували і фанати, і просто глядачі, багато з яких прийшли цілими сім'ями. Швидкісний баскетбол у виконанні господарів паркету вимотав гостей. На велику перерву команди пішли за рахунку 54:23. І найвлучнішим у нашій команді став Макс Конате, в активі якого набралося 17 пунктів.

DSC0330

У перерві вболівальників розважали чарівні дівчата-черлідери, а також талісман команди Лев "Тей". Приємним сюрпризом стало вручення подарунків для дітей з притулку, яких привезли подивитися на баскетбольний матч.

ну, а після відпочинку, на майданчику тривало баскетбольне шоу у виконанні однієї команди. Ясна річ якої. Маріупольці не встигали за блискавичним розвитком подій, роблячи грубі помилки, добре, що не грубу гру. А тиск підопічних тренера Дмитра Маркова все посилювався і посилювався. На обличчях баскетболістів "Маріуполя" можна було побачити і втому, і розгубленість, ну і, звичайно, засмучення. Третя чверть завершилася з результатом 73:32. Під завісу гри зал почав вимагати "сотку". І після точного попадання Уолкера в кошик, зал підірвало. А остаточний рахунок 102:50. На виході із залу можна було чути не від одного вболівальника фразу: "Наші порвали "Маріуполь", як Тузик грілку" ...

Цікаво, що вісім з десяти гравців, що виходили на майданчик у складі "Прометея", отримали понад 10 балів в графі "ефективність". А найкориснішим (+35), що забивав і підбирав став Макс Конате.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

20 січня між командами відбулася повторна зустріч. Цей матч став дзеркальним відображенням вчорашньої гри. Якщо не рахуючи того, що рахунок відкрили триочковим влучанням гості, то все пройшло як під копірку. Маріупольці закинувши ще один м'яч у кошик на цьому й зупинилися. До кінця першої чверті у них в графі влучень в кільце стояв нуль. Що дуже рідко буває в іграх такого рівня. Натомість господарі додали ще, і в результаті виграли цей ігровий відрізок часу з рахунком 31: 5.

Навіть не дивлячись на те, що в другій десятихвилинці команди з Маріуполя вдалося поповнити свій гольовий баланс на 16 пунктів, вони і пропустили солідну кількість м'ячів. На велику перерву команди пішли за рахунку 54:21.

DSC0334

Друга половина матчу показала, що нашим суперникам ще рано змагатися з "Прометеєм". Так вони і не особливо завзято пручалися. А кам'янчани забивали м'ячі на різні смаки, потішаючи глядачів. На останній хвилині Макс Конате послав м'яч в кільце і на табло засяяли цифри 100: 48. А за 10 секунд до фінальної сирени він поставив жирну крапку в грі - 102: 48.

26 і 27 січня "Прометей" чергові два матчі зіграє на своєму майданчику. Його суперником  буде команда "Кремінь" з Кременчука. Початок зустрічей відповідно - о 17:00 і 14:00.