Среда, 30 Сентябрь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Вчора, 11 вересня, в Кривому Розі стартував юнацький чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивної акробатики. У змаганнях, крім місцевих спортсменів, беруть участь представники Дніпра, Покрова і Кам'янського. Після першого дня на рахунку вихованців тренерів з ДЮСШ № 4 (Л.Коновалової, І.Романовської, Ю.Перехрест, Л.Шапореєвої, А.Романової) сім призових місць.

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Жіноча група: Семенюк Анастасія, Лабуда Влада, Лапшік Софія (1 розряд);
Змішана пара: Караваєв Богдан, Омелянчук Анна (1 розряд);
Жіноча пара: Кухта Дарина, Бабинчук Софія (1 розряд);

ДРУГЕ МІСЦЕ

Жіноча група: Потапова Марія, Неділько Дарина, Григор'єва Єлизавета (1 розряд);
Жіноча пара: Чучман Мілана, Єрьомкіна Діана (1 розряд);

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Жіноча пара: Юдченко Катерина, Невгамонна Віолетта (1 розряд);
Жіноча група: Полякова Моніка, Грицан Софія, Семенюк Анна (1 розряд).