Четверг, 20 Сентябрь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 
 
Чемпіонат міста серед дорослих зі спортивної акробатики пройшов 25 січня на базі ДЮСШ № 4.
 
Як повідомила тренер Юлія Перехрест, у змаганнях брало участь близько 70 спортсменів. Близько двох годин на килимі спортсмени показували свою майстерність по програмам майстрів спорту, кандидатів в майстри спорту, а також між першими та другими розрядами. В результаті переможцями і призерами стали:
 
СЕРЕД МАЙСТРІВ СПОРТУ
 
ЖІНОЧІ ПАРИ
 
Жіноча пара МС
 
1 - Сербінова Альона, Кухта Дарина.
 
ЖІНОЧІ ТРІЙКИ
 
Жіночі тройки МС
 
1 - Звіздун Руслана, Панасюк Богдана, Демура Вікторія.
2 - Жукова Єлизавета, Карпушкін Яна, Дусматова Таміла.
 
ЗМІШАНІ ПАРИ
 
 
Змішані пари МС
 
1 - Василинюк Андрій, Лонська Вероніка.
 
СЕРЕД КАНДИДАТІВ В МАЙСТРИ СПОРТУ
 
ЖІНОЧІ ТРІЙКИ
 
Жіночі тройки КМС
 
1 - Тарасюк Анастасія, Ярмошенко Оксана, Савченко Софія.
2 - Заболотна Анна, Заболотна Дарина, Макаренко Мирослава.
3 - Лабуда Віталіна, Царенко Владислава, Меденці Злата.
 
ЖІНОЧІ ПАРИ
 
Жіночі пари КМС
 
1 - Пойда Вікторія, Андронова Олександра.
2 - Семенчук Влада, Семенчук Поліна.
 
ПРОГРАМА I РОЗРЯДУ
 
ЧОЛОВІЧІ ПАРИ
 
Чоловічі пари I розряд
 
1 - Карачковський Микита, Лонський Олег.
 
ЖІНОЧІ ТРІЙКИ
 
Жіночі трійки I розряд
 
1 - Лабуда Владислава, Семенюк Анастасія, Лісова Катерина.
2 - Решетняк Альбіна, Прядко Ірина, Лукашова Ірина.
 
ЗМІШАНІ ПАРИ
 
Змішані пари I розряд
 
1 - Караваєв Богдан, Омелянчук Анна.
2 - Романовський Микита, Ляшевіч Анастасія.
 
ПРОГРАМА II ЮНАЦЬКОГО РОЗРЯДУ
 
ЖІНОЧІ ТРІЙКИ
 
Жіноча тройка II розряд
 
1 - Таламанчук Єлизавета, Полякова Моніка, Невгамонна Віолетта.
 
ЧОЛОВІЧІ ГРУПИ
 
Чоловічв група
 
1 - Повірений Родіон, Нестеренко Єгор, Шинкаренко Матвій, Дорощук Михайло.
 
А вже 26-27 січня наші призери приймуть участь в чемпіонаті області серед дорослих, який відбудеться в Кривому Розі.