Понедельник, 23 Апрель 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 Гімнастика

Вихованці Вікторії Гуляєвої, тренера з художньої гімнастики КДЮСШ "Металург", за останні п'ятнадцять днів прийняли участь в двох великих турнірах. Свою майстерність демонстрували спортсменки 2007-2012 років народження.

З 25 по 26 листопада в Кривому Розі проходив обласний турнір "Північне сяйво", на якому наші "художниці" завоювали 11 призових місць (4+5+2).

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Григор’єва Єлизавета (2010)
Кізіма Мілана (2008)
Важеніна Мілана (2007)
Поліщук Софія (2007)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Погрібна Маргарита (2008)
Могунова Марія (2007)
Вітько Антоніна (2012)
Сорокіна Валерія (2009)
Швачка Олександра (2009)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Євтушенко Аліса (2008)
Філіпенко Поліна (2010)

Із другого по третє грудня гімнастки змагалися у всеукраїнському турнірі "Олімпійська надія", що відбувся у Хмельницькому. На рахунку спортсменок з "Металургу" п'ять призових місць (1+2+2). За крок до п'єдесталу пошани зупинилась Олександра Швачка (2009 р.н.).

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Григор’єва Єлизавета (2010)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Вітько Антоніна (2012)
Кізіма Мілана (2008)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Сорокіна Валерія (2009)
Аніщенко Діана (2007)

Джерело http://dndz.gov.ua