Воскресенье, 05 Декабрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

1 DSC1045
 
 
 
На базі Кам'янського КСЦ "Дніпровець" 24 листопада пройшов V Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті тренера Леоніда Яковича Сотника.
 
У числі гостей турніру були помічник міського голови з питань спорту та молодіжної політики Олег Орлов, начальник управління спорту департаменту міської ради Анатолій Івашина, голова профспілкового комітету "Металургів" ПАТ ДМК Олег Нагорний, директор ДЮСШ № 3 Микола Маймур, вдова Л.Я.Сотника Валентина Сотник. Кожен з них побажав юним борцям спортивних успіхів, міцного здоров'я і гідно провести змагання.
 
4 DSC0912
 
Як повідомив головний суддя змагань Юрій Нікітенко, на килимі свою майстерність показували борці вікової категорії 2006/2010 рік народження з п'яти команд. "До нас в гості приїхали спортсмени з Маріуполя, Кременчука, Новомосковська та Верхньодніпровська. "Греко-римляни" Кам'янського виступали в команді, складеній з представників ДЮСШ № 1 і № 3, - пояснив Ю.Нікітенко. - Крім основного спонсора профспілкової організації "Металургів" ПАТ ДМК, нам допомогли провести турнір учні Леоніда Яковича, що стали успішними людьми Кам`янського. А також "Агросемечки" з Полтавщини,"Сад" з Дніпра" і наш перший хлібозавод".
 
3 DSC0893
 
Уже третій рік поспіль спонсором турніру виступає профспілка "Металургів" Дніпровського металургійного комбінату. "У секціях з греко-римської боротьби займається дуже багато дітей, чиї батьки працюють на нашому комбінаті. Тому керівництво профкому "Металургів" вирішило не стояти осторонь, а активно допомагати розвивати цей вид спорту. Ми надалі плануємо розширювати географію і збільшувати кількість учасників даного турніру. Маленьким спортсменам бажаю великих перемог, вдосконалення своєї майстерності", - сказав О.Нагорний.
 
2 DSC0880
 
Команди, складені з десяти гравців, боролися "стінка на стінку". За регламентом змагань кожен борець повинен був провести сутичку, що складається з двох періодів по півтори хвилини кожен. Для деяких вистачало і одного періоду, щоб довести свою перевагу. Змагання тривали майже шість годин. У підсумку збірна Кам'янського перемогла всі команди і впевнено посіла перше місце на турнірі. Призерами стали також спортсмени з Верхньодніпровська та Кременчука. Борці всіх команд отримали в подарунок великі пакети ароматних яблук, а також солодощі. Після підведення підсумків, Олег Нагорний вручив борцям команд-призерів подарунки, медалі, грамоти, кубки.