Среда, 15 Июль 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

 

У Кам'янському за підтримки міської федерації тхеквондо і громадської організації "Бджола", з 15 по 24 травня проходив відкритий онлайн чемпіонат міста з тхеквондо - "Прометей".

Турнір вперше за 12 років пройшов в дистанційному режимі. У змаганнях взяли участь спортсмени з семи команд, які представляли Румунію, Молдову, міста Кропивницький, Першетравенськ та Кам`янські ДЮСШ 1, 3, 4. Спортсмени-учасники надсилали в організаційний комітет відеозапис свого виступу у розділах пумсе і спеціальної техніки, а суддівська бригада на протязі декількох днів оцінювала виступи і визначала переможців. Також була можливість у глядачів оцінити виступ спортсменів лайками, і таким чином визначити кращих на приз глядацьких симпатій. Сьогодні підбиваючи підсумки за оцінкою понад 100 відео, можна сказати, що змагання відбулися.

"Хочу висловити слова подяки спортсменам, їхнім батькам, всім, хто взяв участь в організації та підтримці змагань", - написав на своїй сторінці у Facebook президент Кам`янскої федерації тхеквондо Олександ Кірпа.

Переможці та призери онлайн чемпіонату "Прометей"

Результати по спеціальній техніці

Молодші юнаки хлопчики

1.Гроза Кирило ДЮСШ 3
2.Баглай Тимур ДЮСШ 1

Юнаки хлопчики

1.Шульженко Архип ДЮСШ 4
2.Сумський Марк ДЮСШ 4
3.Козак Всеволод ДЮСШ 4
3.Капуста Михайло ДЮСШ 4

Юнаки дівчатка

1.Гроза Мирослава ДЮСШ 3

Кадети хлопчики

1.Бірковський Олег ДЮСШ 4
2.Марченко Максим ДЮСШ 1
3.Дяговець Данило ДЮСШ 4
3.Дрофа Ярослав ДЮСШ 3

Кадети дівчатка

1.Капелюшник Поліна ДЮСШ 4
2.Новак Юлія ДЮСШ 1
3.Баглай Катерина ДЮСШ 1

Юніори-хлопці

1.Дзоз Владислав ДЮСШ 3
2.Ковдря Кирило ДЮСШ 4

Юніори дівчата

1.Горбач Єлизавета ДЮСШ 4
2.Хрієнко Анастасія ДЮСШ 4

Дорослі дівчата

1.Петрова Яна ДЮСШ 3

ПІДСУМКОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Пумсе клас "А"

Дорослі дівчата

1.Петрова Яна ДЮСШ 3

Юніори хлопці

1.Ковдря Кирило ДЮСШ 4
2.Раільченко Роман ДЮСШ 4

Юніори дівчата

1.Курись Софія ДЮСШ 4
2.Хрієнко Анастасія ДЮСШ 4
3.Горбач Єлизавета ДЮСШ 4

Кадети хлопчики

1.Лантух Євген ДЮСШ 4
2.Лисенко Єгор ДЮСШ 4
3.Марченко Максим ДЮСШ 1
3.Дрофа Ярослав ДЮСШ 3

Кадети дівчата

1.Баглай Катерина ДЮСШ 1
2.Новак Юлія ДЮСШ 1

Юнаки хлопчики

1.Сумський Марк ДЮСШ 4
2.Капуста Михайло ДЮСШ 4
3.Кравченко Максим Молдова
3.Брильов Назар ДЮСШ 4

Юнаки дівчата

1.Лорен Теодора Румунія


ПІДСУМКОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ "Б"

Дорослі дівчата

1.Сараєва Валя Першотравенськ
2.Басиста Катерина ДЮСШ 1

Кадети хлопчики

1.Невєдомих Микита ДЮСШ 4
2.Лалаян Гор ДЮСШ 4
3.Дяговець Данило ДЮСШ 4
3.Сербін Микола ДЮСШ 3

Кадети дівчатка

1.Кузів Лілія ДЮСШ 4
2.Капелюшникова Поліна ДЮСШ 4
3.Приходько Дарина ДЮСШ 1
3.Шапошник Мілена ДЮСШ 3

Юнаки хлопчики

1.Козак Всеволод ДЮСШ 4
2.Ткаченко Олександр ДЮСШ 1
3.Тараненко Данило ДЮСШ 1
3.Богодюк Федір ДЮСШ 3

Юнаки дівчата

1.Міщенко Єлизавета ДЮСШ 4
2.Міщенко Єва ДЮСШ 4
3.Гроза Мирослава ДЮСШ 3

Підсумки за глядацьким голосуванням в категорії пумсе - клас "Б"

Юнаки хлопчики

1.Тараненко Данило ДЮСШ 1 (108)

Юнаки дівчатка

1.Міщенко Єва ДЮСШ 4 (91)

Кадети хлопчики

1.Алексеєнко Арсеній ДЮСШ 3 (160)

Кадети дівчатка

1.Капелюшник Поліна ДЮСШ 4 (121)

Юніори дівчатка

1.Пономарьова Вікторія Першотравенськ (15)

Дорослі- івчата

1.Басиста Катерина ДЮСШ 1 (111)

Підсумки за глядацьким голосуванням в категорії пумсе - клас "А"

Юнаки хлопчики

1.Шульженко Архип ДЮСШ 4 (277)

Юнаки дівчатка

1.Лорена Теодора Румунія (5)

Кадети хлопчики

1.Килимник Данило ДЮСШ 1 (323)

Кадети дівчатка

1.Баглай Катя ДЮСШ 1 (88)

Юніори хлопці

1.Ковдря Кирило ДЮСШ 4 (16)

Юніори дівчата

1.Хрієнко Анастасія ДЮСШ 4 (13)

Дорослі дівчата

1.Петрова Яна ДЮСШ 3 (36)

Підсумки за глядацьким голосуванням по спецтехніці

Молодші юнаки хлопчики

1.Баглай Тимур ДЮСШ 1 (88)

Молодші юнаки дівчатка

1.Юрченко Катерина Кіровоград (1)

Юнаки хлопчики

1.Александров Артем ДЮСШ 3 (369)

Юнаки дівчатка

1.Гроза Мирослава ДЮСШ 3 (55)

Кадети хлопчики

1.Килимник Данило ДЮСШ 1 (241)

Кадети дівчатка

1.Капелюшник Поліна ДЮСШ 4 (134)

Юніори хлопці

1.Дзоз Влад ДЮСШ 3 (56)

Юніори дівчата

1.Хрієнко Анастасія ДЮСШ 4 (16):

Дорослі дівчата

1.Петрова Яна ДЮСШ 3 (61)

Підсумки за глядацьким голосуванням по спецтехніці

Молодші юнаки хлопчики

1. Баглай Тимур ДЮСШ 1 (88)

Молодші юнаки дівчатка

1.Юрченко Катерина Кіровоград (1)

Юнаки хлопчики

1.Александров Артем ДЮСШ 3 (369)

Юнаки дівчатка

1.Гроза Мирослава ДЮСШ 3 (55)

Кадети хлопчики

1.Килимник Данило ДЮСШ 1 (241)

Кадети дівчатка

1.Капелюшник Поліна ДЮСШ 4 (134)

Юніори хлопці

1.Дзоз Влад ДЮСШ 3 (56)

Юніори дівчата

1.Хрієнко Анастасія ДЮСШ 4 (16):

Дорослі дівчата

1.Петрова Яна ДЮСШ 3 (61)