Суббота, 21 Сентябрь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дзоз і Свіжевський
 
 
В Одесі з 7 по 9 червня проходив Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ "Південна Пальміра" серед молодших юнаків, юнаків, кадетів та юніорів.
 
На одному з найстаріших в нашій країні змагань з цього східного єдиноборства (а вони проводяться з 2000 року) виступали і бійці Каменських ДЮСШ № 1, 3, 4. На їхньому рахунку десять призових місць (три перших і сім третіх). Найбільше медалей (шість) завоювали спортсмени відділення тхеквондо ДЮСШ № 4. Треба сказати, що це рейтинговий турнір і за зайняте призове місце спортсмен отримує бали, які дають можливість потрапити в основний склад збірної України для участі в юніорському чемпіонаті Європи (4-6 жовтня , Іспанія). Так ось, переможець турніру "Південна Пальміра" Влад Дзоз (на фото) в своїй ваговій категорії до 78 кг є номер один по рейтингу.
 
ПРИЗЕРИ-КАМ'ЯНЧАНИ
 
ПЕРШЕ МІСЦЕ
 
30 кг - Капуста Михайло (ДЮСШ № 4, тр. О.Кірпа)
61 кг - Сторчак Данило (ДЮСШ № 1, тр. В.Сторчак)
78 кг - Дзоз Владислав (ДЮСШ № 3. тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська, В.Сторчак)
 
ТРЕТЄ МІСЦЕ
 
24 кг - Капуста Марія (ДЮСШ № 4, тр. О.Кірпа)
28 кг - Міщенко Єва (ДЮСШ № 4, тр.Р.Курись)
28 кг - Міщенко Єлизавета (ДЮСШ № 4, тр.Р.Курись)
33 кг - Лантух Євген (ДЮСШ № 4, тр. Р.Курись)
41 кг - Ткаченко Олександр (ДЮСШ № 1, тр. А.Стовбан)
44 кг - Брильов Назар (ДЮСШ № 4, тр. О.Кірпа)
57 кг - Клюєвський Кирило (ДЮСШ № 3, тр. Е.Свіжевський, Ю.Свіжевська)