Пятница, 24 Май 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 
 DSC0127 тхеквондо
 
У Кам'янській ДЮСШ № 1 відбувся відкритий чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ "Золотий даянг". За інформацією, наданою президентом Кам'янської федерації тхеквондо ВТФ Олександра Кирпою, змагання проводяться вже в шістнадцятий раз. "Сьогодні вперше в історії нашої федерації цей турнір проходить на базі ДЮСШ № 1. Величезна подяка директору цієї школи Олексію Павловичу Бурмі за надану можливість тут змагатися. Але хочу нагадати, що цей зал має славну історію. Саме тут на початку 90-х років під керівництвом Юрія Палька почало розвиватися тхеквондо в нашому місті", - сказав А.Кирпа.
 
 DSC0071 тхеквондо
 
На трьох даянгах за нагороди змагалися понад 150 бійців у всіх вікових групах. До нас в гості приїхали спортсмени із Запоріжжя, Дніпра і Кривого Рогу. Кам'янське було представлено трьома ДЮСШ, в яких є відділення тхеквондо. Серед спортсменів виступали діючі чемпіони України у своїх вікових категоріях, а також призери етапів Кубка світу. Примітно, що провідні старші тхеквондисти Кам`янського на цьому чемпіонаті працювали в якості рефері. Головний суддя змагань Юлія Безотосна, головний секретар Владлен Лобанов.
 
 DSC0138 тхеквондо
 
 DSC0140 тхеквондо
 
З ранку до вечора йшли безкомпромісні, часом дуже жорсткі поєдинки, що прикрасили цей особисто-командний чемпіонат. Бійці демонстрували часом просто неймовірну спритність, стрибучість, вміння досконало володіти своїм тілом. Серед шести команд перше місце вибороли спортсмени ДЮСШ № 4 - вихованці тренерів Олександра Кbрпи і Романа Курися (14 золотих медалей), на другому - тхеквондисти ДЮСШ №1 (11 золотих медалей, тренери В'ячеслав Сторчак, Андрій Стовбан, Катерина Миськів). Командна "бронза" у гостей із Запоріжжя, які відвезли додому 7 золотих нагород. Треба відзначити і гідний виступ команди кам'янської ДЮСШ № 3 - вихованців тренерів Юрія Палька, Юлії та Євгена Свіжевських (четверте командне місце). Відзначимо тих, хто не тільки стали чемпіонами, а й отримали спеціальні красиві кубки, як кращі спортсмени, продемонструвавши не тільки гаряче бажання перемогти, але і високу майстерність на даянгах. Це - Роман Фаль, Кирило Ковдря, Дмитро Мірошников (ДЮСШ №4, тренери О.Кирпа, Р.Курись), Ксенія Пальок, Дмитро Макаров (ДЮСШ №3, тренери Ю.Пальок, Ю. Свіжевська, Є.Свіжевський), Софія Коряк (ДЮСШ №1, тренер А.Стовбан).