Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

45405011 369957657076314 559129635846094848 n

З першого по третє листопада у Львові проводився чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮСШОР, ШВСМ, УФК та СК. Кам'янське представляли  бійці ДЮСШ № 4 і № 3. Наші земляки завоювали десять медалей. Чемпіонський титул здобула Валерія Коробочка, вихованка тренера Владлена Лобанова. її підтримали  Ігор Щипакін, Архип Шульженко, Михайло Капуста, які тренуються у Олександра Кирпи. Хлопці провели по п`ять переможних поєдинків. Ще один його спортсмен, Назар Брильов, завоював срібну нагороду. На його рахунку дві перемоги в трьох боях. Стільки перемог здобув і Руслан Кристєв. Але підопічний тренера Владислава Лобанова отримав "бронзу". До речі, Михайло Капуста отримав ще й кубок як кращий спортсмен у своїй віковій категорії. Золоту і бронзову медалі вибороли Денис Титов (пумсе) і Федір Полухін, яких тренує Роман Курись. Два "золота" і на рахунку представників ДЮСШ № 3 Яни Петрової  та Владислава Дзоза, яких тренує подружжя Свіжевських, Юлія і Євген.

Шульженко

Тренер Курись і Титов

45299646 751387498543272 3901445246831034368 n

45282683 751441925204496 3653849126770049024 n

За підсумками чемпіонату серед 61 команди-учасниці, Кам`янська ДЮСШ № 4 посіла шосте місце. Свій вклад наші земляки внесли і в друге місце, завойоване збірною Дніпропетровщини серед 18 областей і міста Києва. Серед 116 тренерів Олександр Кирпа став сьомим (три золотих і одна срібна медалі).