Среда, 20 Февраль 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 DSC1028
 
П`ятнадцятий раз Кам`янське приймало учасників відкритого чемпіонату міста з тхеквондо ВТФ "Золотий даянг". І вчотирнадцяте ці змагання проводилися в Палаці тенісу імені Михайла Аношкіна.
 
Видовищність і динамічність, краса і пластичність поєднуються в тхеквондо, одного з найпопулярніших східних єдиноборств у світі. Не дивно, що лише воно серед цих єдиноборств має статус олімпійського виду спорту. А в нашому місті тхеквондо ВТФ входить до числа наймасовіших видів спорту, тому не дивно, що найбільше медалей для Кам`янського завоювали бійці ДЮСШ № 1, 3 і 4, де воно культивується.
 
 
Турнір "Золотий даянг" проходив в день, коли вся країна з жалобою згадувала про велику трагедію українського народу Голодомор тридцятих років. Про що нагадав під час виступу на церемонії відкриття змагань начальник відділу спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань міської ради Анатолій Івашина. Змагання проводились під патронатом міського голови. Радник міського голови з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту Олег Орлов привітав присутніх від імені Андрія Білоусова і побажав бійцям провести турнір без травм, на високому рівні, показавши найкращі бійцівські якості. 
 
 DSC0983тх
 
Вперше про турнір "Золотий даянг" у нашому місті дізналися У 2003 році. Тоді до нас в гості приїхала всього лише одна команда. Першовідкривачами стали бійці з Харкова. Для місцевих тхеквондистів той "Золотий даянг" виявився дуже хорошим уроком. Адже майже всі призові місця дісталися гостям. Та це лише дало імпульс для вдосконалення майстерності господарям. Із року в рік вони вигравали все більше і більше медалей. У нас з`явилися свої майстри спорту. В 2017 році чимало наших учасників цього турніру добилися значних успіхів, як на аренах України, так і за кордоном. Та найголовнішою подією року, який завершується, став титул чемпіона Європи, який здобув Владислав Дзоз. 
 
Під час відкриття турніру президент міської федерації тхеквондо ВТФ Олександр Кирпа вручив подяки Владиславу Дзозу і його тренерам Євгену і Юлії Свіжевським. Посвідчення майстра спорту отримала Яна Петрова, а Дзоз Владиславу, Булавіна Руслану, Яцкову Марку, були вручені сертифікати на чорні паски з тхеквондо
 
Багато тхеквондистів, які починали виступати на перших турнірах, давно вже стали випускниками спортивних шкіл. Ярослав Швець після закінчення ДЮСШ № 4 вирішив продовжити працювати в рідній школі в якості тренера-викладача. Тепер молодий тренер передає досвід юному поколінню. На цьому турнірі другим призером став його вихованець, восьмикласник СШ № 13 Кирило Ковдря, який змагався в ваговій категорії 37 кг. 
 
У цьогорічному турнірі бійці, які представляли вісім команд з трьох областей України, показували свою майстерність на трьох даянгах в шести вікових групах. Після підведення підсумків головний суддя змагань Юлія Безотосна і головний секретар турніру Владлен Лобанов зафіксували, що в загальнокомандному заліку перемогу здобули бійці ДЮСШ № 4 з рекордним результатом - 21 перших, 27 других і 22 третіх місць. Призерами також стали команди Вінниці і Дніпровського "Штурму".
 
 DSC0977тх
 
"Золотий даянг" став етапом до більш крупних змагань, чемпіонату області. Відрадно нагадати, що на початку грудня він пройде в цьому ж залі. 
 
МІСЦЯ, ЗАЙНЯТІ КОМАНДАМИ
 
1 - ДЮСШ № 4 
2 - Вінниця
3 - СК "Штурм" (Дніпро) 
4 - ДЮСШ № 3
5 - ДЮСШ № 1
 
Текст і фото Віктора КУЛЕНКА.