Вторник, 07 Декабрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 Поєдинок Свіжевський Галас

В спортзалі СШ № 31 з 14 по 16 грудня проходив перший відкритий чемпіонат Кам'янського з комбатан. Паралельно відбувся і другий кубок України з цього філіпінського бойового мистецтва.

Як повідомив організатор змагань керівник комбатан України, Майстер Євген Свіжевський (п`ятий лакан), до нас в гості завітали 15 спортсменів зі столиці та Київської, Львівської, Харківської, Хмельницької, Черкаської і Дніпропетровської областей. Кам'янське представляли 10 бійців. "Нинішні змагання відзначають круглу дату - десять років, як в нашому місті існує федерація комбатан, - розповідає Є.Свіжевський. - Спочатку ми тренувалися і проводили змагання самі. А коли коли досягли певного рівня, то почали розповсюджувати свою майстерність дальше. І майже весь час і тренування, і змагання проводимо на базі СШ № 31. Хочу нагадати, що і перший кубок України з комбатан проводився тут минулого року. Сьогодні будуть змагатися майже всі (за виключенням одного бійця, який захворів, - прим. автора) місцеві спортсмени. Тут же свою майстерність буде показувати переможець минулорічного кубку України львівянин Gyru Юрій Галас у якого чорний пояс (другий лакан)".

ФОТОАЛЬБОМ https://vk.com/album84493189_250287213 

На відкритті змагань з привітальним словом виступила директор комунального закладу "Спорт для всіх" Світлана Наволочко і вручила два бійцівських шолома. А керівник комбатан України Євген Свіжевський відзначив подяками спонсорів:: Творчу студію "МоМаковка" (промоутер Вейхт Юлія, художник Демиденко Олександра); СТО "SHERIFF" (представники Андрій Шульга, Віталій Бєлих); компанію "AQUADIOL" (директор Олег Кочетов). Слова вдячнрсті були сказані на адресу міського голови Андрія Білоусова, його радника з питань спорту і молоді Олега Орлова, завідувача сектором спорту департаменту з гуманітарних питань міськради Анатолія Івашини, директора СШ № 31 Ірини Третяк.

 

Свіжевський вручає подяки

Перед початком змагань Євген Свіжевський і Юрій Галась провели в легкій захисній екіпіровці (тільки шоломи і рукавички) показовий двохраундовий поєдинок (по хвилині кожен).

В перший вечір пройшли 18 поєдинків. Бійці працювали в двох категоріях: "багухан", де змагалися новачки, використовуючі м'який бостон (палка) і в захисній амуніції (робота ведеться палкою і удари дозволені тільки по рукам і ногам) і "абанете" (тут вже дозволяється бити по голові і по корпусу).

Видовищно пройшов бій між представницями Дніпропетровщини і Харківщини. Головний суддя змагань Сергій Потапчук констатував, що перемогла домогосподарка з Кам'янчанського Наталка Дмитрієва.

"Взагалі я кандидат в майстри спорту з волейболу, 15 років тренувалася у Віталія Серьогіна, - посміхаючись розповідає Наталка. - Старша дочка ходила на тхеквондо до Олександра Кирпи. Одного разу я попрохала порадити чим мені зайнятися. Він запропонував хапкідо, яке вів Євген Свіжевський. Рік позаймалася цим видом єдиноборства, а потім перейшла на комбатан. Нічого страшного не побачила, все реальне, цікаве. Мені подобаються і змагання, і те що дружній колектиів, і те що суперовий тренер".

Дмитрієва

За підсумками Кубку України перше командне місце дісталося господарям змагань. Другими були львів'яни, третіми представники міста Ізюм, що в Харківській області.

Нагороди

В індивідуальному заліку вісім кам'янчан стали призерами.

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Дмитрієва Наталка
Чернов Дмитро
Шевченко Владислав
Виборний Олександр
Меркулов Артем

ДРУГЕ МІСЦЕ

Сербін Андрій
Бовть Олександр
Верижников Олексій

Текст Віктора КУЛЕНКА.