Четверг, 26 Май 2022
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Вихованець Кам'янської федерації кіокушин-кан карате Тимур Колішевський виграв Кубок "Король Кікбоксингу", який проводився у Берліні (Німеччина).

Кубок "Король Кікбоксингу" ("KingofKick") - традиційний турнір, який щорічно проводиться у Берліні між конкуруючими німецькими клубами з кікбоксингу. На думку керівництва Кам'янської федерації кіокушин-кан карате, своєю перемогою Тимур Колішевський наочно продемонстрував ефективність кіокушинівської системи підготовки спортсменів.

ПРОДОВЖУЙТЕ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ НАВІТЬ ЗА УМОВ ВІЙНИ

Тимур Колішевський вперше прийшов у секцію з кіокушин-кан карате у чотири роки і до останнього часу займався під керівництвом тренера (свого батька) Євгена Колішевського. У Кам'янській федерації Тимур є лідером у розділі "ката" (демонстраційна техніка) і одним із лідерів у розділі "куміте" (поєдинки). У березні 2022 року Тимур був змушений тимчасово переїхати до Німеччини через військову агресію Російської Федерації в Україні. У Німеччині юнак відновив свої заняття спортом у клубах з боксу та кікбоксингу. Всього через місяць занять провідний тренер Джон Джансен з клубу "AllroundSportGym" запропонував Тимуру Колішевському виступити у складі збірної на Кубку "KingofKick". Команда клубу складалася з десяти спортсменів. Тимур виступав на турнірі третім і був першим зі складу збірної, який став переможцем. Першим двом учасникам збірної не судилося виграти свої поєдинки, але перемога українця дуже надихнула інших спортсменів. В результаті команда клубу "AllroundSportGym" посіла чотири перших місця, три других і два третіх.

"З перших днів переїзду до Німеччини я почав шукати відповідну школу для навчання та спортивний клуб для тренувань, - розповів Тимур Колішевський. - Живу в невеликому провінційному містечку, тут немає федерацій і секцій з кіокушин-кан карате і мало спортсменів, які чули про кіокушин, як бойове мистецтво. Підростаюче покоління тут любить грати у футбол чи їздити велосипедом. Мені довелося піти тренуватися у клуби з боксу та кікбоксингу. Тренер та провідні спортсмени клубу "AllroundSportGym" відразу звернули увагу на рівень моєї фізичної підготовки та запропонували виступити на Кубку "KingofKick".

КІОКУШИН-КАН ДОВІВ СВОЮ ЕФЕКТИВНІСТЬ

У кікбоксингу, як і в кіокушин карате б'ються за правилами повного контакту, водночас це дуже різні системи підготовки. У кікбоксингу можна бити руками в голову, але забороняється атакувати ноги (удари в стегно, підсічки). Поєдинки оцінюються за кількістю влучень, а не за ефективністю пропущених ударів. Для того, щоб відчути новий стиль і пристосуватися до тактики та стратегії ведення бою у Тимура був лише один місяць. Цього часу дуже мало для того, щоб почуватися впевненим на рингу. На Кубку "KingofKick" з'ясувалося, що у Колішевського немає суперника в його ваговій категорії. Можна було відмовитися від виступу, але Тимур вирішив виступити у більш важкій категорії. Маючи вагу 71 кг, йому довелося вести поєдинок з 80-ти кілограмовим суперником. За іронією долі, противником кам`янчанина виявився російський спортсмен Віктор. У віці чотирьох років Віктору довелося разом із батьками виїхати з РФ до Німеччини. Це був досвідчений боєць, призер Берліна з боксу та кікбоксингу. У минулому Віктор займався три роки тхеквондо, вісім років боротьбою, два роки кікбоксингом. Після поразки росіянин подякував українця за добрий поєдинок.

"Напередодні змагань я дуже хвилювався. Це було абсолютно незнайоме для мене середовище. У мене не було нічого з того, що морально підтримувало мене на змаганнях у минулому: тренер, родичі, друзі. Не було ні кімоно, ні мого зеленого поясу, як виявилось, це були для мене важливі атрибути. Виїжджаючи до Німеччини, я не мав нагоди взяти багато речей, але випадково прихопив із собою червону фірмову футболку моєї рідної федерації. Я вирішив, що виступатиму саме в ній, тому прямо перед змаганнями я виправ та випрасував її, щоб виглядати гідно, - поділився своїми спогадами Тимур Колішевський, - після перемоги та нагородження головний суддя змагань підійшов до мене і запитав, звідки у мене ця футболка? Я розповів, що це моя особиста річ, вона зроблена у Кам'янській федерації кіокушин-кан карате, де я займаюся з раннього віку. Головний суддя потиснув мені руку і подякував за виступ, виявилося, що він знайомий зі стилістикою кіокушин-кан карате. Пізніше, багато дорослих кікбоксерів з інших клубів також підійшли до мене і висловили глибоку повагу до нашого виду карате".

НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ

На Кубку "KingofKick" у Берліні зазвичай зустрічаються команди відомих конкуруючих клубів, ось чому у нього така "гучна назва". Повертаючись із турніру Тимур Колішевський згадував змагання з кіокушин-кан карате, які організовуються у Кам'янському. На думку хлопця, організаційний рівень цих турнірів дуже високий навіть як для Німеччини. Цими змаганнями можуть впевнено пишатися тренери, вихованці та батьки Кам'янської федерації кіокушин-кан карате.

"З раннього дитинства я мав можливість зсередини бачити підготовку турнірів з кіокушин-кан карате у Кам'янському. Це завжди дуже скрупульозна та відповідальна командна робота, як тренерського складу, так і вихованців. У міру свого дорослішання, я теж беру участь у проведенні турнірів як капітан, секундант, хронометрист і кутовий суддя, - пояснює Тимур Колішевський. - Мені часто доводилося виступати на змаганнях з "гучними статусами і назвами", але організаційний рівень цих заходів завжди був нижчим тих, які організовує наша федерація у Кам'янському. Деякі наші партнери та конкуренти беруть із нас приклад, копіюють формат і правила роботи, але зрештою, Кам’янська федерація все одно залишається в авангарді змагального процесу. Я можу впевнено сказати, що навіть у Німеччині я можу пишатися рівнем спортивної роботи, яку ми ведемо у Кам'янському".