Пятница, 16 Апрель 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


11 лютого в Кам'янському стартує навчально-тренувальна Зимова Школа Дніпровського бранча по кіокушин-кан карате.

Напередодні в НеКафе "WONDERLAND" для засобів масової інформації відбулася прес-конференція з керівником Кам'янської федерації кіокушин-кан карате Євгенієм Колішевським, одним з її провідних тренерів Олександром Наконечним і гостем з Вірменії триразовим чемпіоном світу, п'ятиразовим чемпіоном Європи Артуром Арушаняном.

"Зимова школа - це щорічний захід, який в нашому місті почали проводити з 2018 року, - розповідає Є.Колішевський. - У ній беруть участь члени федерацій і клубів різних регіонів України, що представляють версію кіокушинкан Дніпровського бранча (керівник шихан Андрій Олегович Щиголєв). Сам по собі захід дуже насичений, з дуже широкою програмою: тренування по бойовій техніці, тренування по стандартизації класичної техніки, обов'язково проходить суддівський семінар. А фіналом стає іспит, під час якого учні здають тести на кю і чорні пояси. цього року чотири бійці подали заявки на чорний пояс. Учасники табору мають можливість в процесі занять відвідувати басейн".

В цьому році тренування по бойовій підготовці пройдуть під керівництвом чемпіона світу і Європи Артура Арушаняна. Тренування по класичній техніці і суддівський семінар буде проводити шихан Андрій Щиголєв.

Переглядаючи відеобої Артура Арушаняна, що виступає на світовому рівні, керівники Кам'янської федерації кіокушин-кан карате вже були заочно знайомі з топовим бійцем. "Якось прийшла інформація, що Артура запросили наші колеги з Дніпра з робочим семінаром. Ми вирішили скористатися можливістю зустрітися з ним. Зібрали команду і прийняли також участь в семінарі. Отримали дуже приємне враження від його відкритості і ерудиції. Він доносе все в доступній формі, тренування дуже різноманітні і цікаві. На татамі за допомогою його так званих "фішок" можна вигравати. Артур демонструє те, чим бере на топових татамі. Після відвідування двох семінарів за участю Арушаняна, у нас народилася ідея запросити його в наш зимовий табір. Переговори почали ще в торік. Потім з'явилися побоювання, що все може зірватися через закриття кордонів у зв'язку з карантином, плюс через складну політичну ситуацію в Вірменії. Але в підсумку все благополучно завершилося і нас завтра чекають чотири захоплюючих заняття", - пояснив тренер Олександр Наконечний.

Артур Арушанян на українській мові (читаючи з листка, щоб не помилитися) подякував запрошуючу сторону в особі керівника Кам'янської федерації кіокушин-кан карате Євгена Колішевського. "Мені дуже приємно перебувати у вас в Україні. Тут відкриті люди, з якими дуже легко і цікаво спілкуватися, - каже Артур Арушанян. - Провівши вже два семінари в Новомосковську, я був здивований, що люди старше мене за віком або трохи вище поясом, сприймали абсолютно безболісно цю різницю. Хоча за час проведення аналогічних семінарів у інших країнах були випадки, коли люди не завжди такі уроки сприймали нормально".

Не всі відомі спортсмени стають такими ж великими тренерами. Не всі можуть грамотно передати свій досвід молодим бійцям. А випадок з Артуром Арушаняном каже, що він зміг стати не тільки топовим бійцем, але і відмінним тренером. Гість з сонячної Вірменії пояснив, що буде показувати ті уроки, які викладає своїм учням в Єревані. А серед них чимало переможців і призерів чемпіонатів Європи. Артур мріє, щоб кіокушин-кан карате став олімпійським видом спорту і його учні займали високі місця на Іграх.

Журналісти під час невимушеної бесіди з організаторами і гостем нашого міста змогли задати свої питання і отримати досить вичерпні відповіді. Після прес-конференції відбулася фотосесія.