58442908 2140165932685528 3085042800757047296 n

Вчора, 20 квітня, відбувся відкритий чемпіонат Мелітополя з кіокушинкай карате, в якому взяли участь близько ста спортсменів із Запоріжжя, Пришиба, Дніпра, Синельникового та Кам'янського. Нашу команду представляли чотири вихованці тренера Олексія Удовицького (4 дан) з Кам'янської спортивної федерації карате. За підсумками змагань Данило Сухорук посів перше місце. Примітно, що він провів два переможні бої за лічені секунди. Його підтримала Вікторія Абрамова, також вигравша достроково два поєдинки. Другими стали Аліна Пензякова і Армен Озоян. Спортсмени Кам'янської федерації карате продовжують готуватися до абсолютного чемпіонату України, який пройде в столиці нашої країни 3-4 травня, а також до Чемпіонату Європи (18-19 травня, Вроцлав, Польща).