111142959037 2126032614330868 1609067677349838848 o

29 вересня в Дніпрі пройшов відкритий чемпіонат області з кіокушин карате, учасниками якого стали понад 200 спортсменів з Дніпропетровщини та Запорізької області. Бійці билися на трьох татамі в п'ятдесяти категоріях. Кам'янське представляли вихованці тренерів Олексія Удовицького, Наталії та Олександра Протасюк. Наші спортсмени показали прекрасні результати, завоювавши 21 нагороду. Абсолютними чемпіонами стали А.Протасюк, Д.Сухорук, В.Почапська, А.Пензякова, І.Гаркуша, А.Соболь, А.Протасюк, В.Абрамова. Срібні медалі завоювали В.Чернуха, В.Касілов, І.Мельник, А.Єгоров, А.Постолов, О.Парлаг, Я.Дмитренко, М.Кузьміна, Є.Радченко. Третє місце зайняли О.Захарчук, Ж.Тобагулов, К.Немцов, К.Мельник. Спортсмени, які зайняли перші місця будуть представляти Україну на Кубку Європи в Кишиневі.