В Дніпрі 29 серпня пройшов чемпіонат області з дзюдо серед спортсменів не старше 23 років.

Участь в змаганнях взяли 99 спортсменів з Дніпра, Кривого Рогу, Синельникове, Покрова, Кам'янського, а також команда запорізької ОСДЮСШОР.

Це був перший старт після карантинної паузи. Змагання пройшли без глядачів в спорткомплексі СДЮСШОР № 6. Учасники чемпіонату були поділені на дві групи для того, щоб в залі одночасно знаходилося не більше 50 борців. Оргкомітет і судді працювали в масках, а спортсмени проходили температурний скринінг.

Кам`янське на цих змаганнях представляли вихованці тренера В.Г.Мосьпана (ДЮСШ № 4). Двоє з них стали призерами. Бронзові медалі отримали Родіон Коваленко (вагова категорія 55 кг) і Данило Вінніков (81 кг). П`яте місце посів Ігор Лукавий (66 кг). Сьомими серед борців вагою 60 кг стали Олександр Шмуляр і Владислав Погрібний.

За результатами чемпіонату сформована збірна Дніпропетровщини, яка буде боротися на молодіжному чемпіонаті України U23 в Харкові 15-17 вересня.