Суббота, 07 Декабрь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

56400375 643586866087419 7605030030464253952 n
 
У Дніпрі 6 квітня п'ятий рік поспіль пройшов відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів (чоловіків і жінок від 30 років і старше). В ньому взяли участь близько 200 спортсменів з України, Іспанії, Молдови, Грузії, Литви. На татамі свою нев'янучу майстерність показували багаторазові призери чемпіонатів світу та Європи серед ветеранів, майстри спорту міжнародного класу, майстри спорту СРСР і України. Команду Кам'янського представляли сім борців, які вибороли три перших і по два других і третіх місць в вікових категоріях від 40 і понад 60 років (М4, М5, М6).
 
ПРИЗЕРИ-КАМ'ЯНЧАНИ
 
ПЕРШЕ МІСЦЕ
 
66 кг - Люлька Олег (М-5, тр. О.Черненко)
66 кг - Серченко Анатолій (М-6, тр. М.Кравцов)
100 кг - Олійник Микола (М-6, тр. М.Дранішніков)
 
Олійник
 
ДРУГЕ МІСЦЕ
 
66 кг - Бейгул Ігор (М-4, тр. В.Мосьпан)
81 кг - Батеха Олег (М-4, тр. М.Дранішніков)
 
ТРЕТЄ МІСЦЕ
 
90 кг - Приходько Олександр (М-4, тр. В.Мосьпан)
90 кг - Черненко Олександр (М-5, тр. В.Мосьпан)
 
Черненко праворуч