DzpookqQ6q8

Два дні, 19 і 20 травня, в Дніпрі проходив чемпіонат України з дзюдо серед молоді U23.

У жарких сутичках на татамі змагалися 240 спортсменів, які представляли 21 область країни. Майже вся еліта українського дзюдо цієї вікової категорії боролася за право потрапити на чемпіонат Європи, який відбудеться в Подгориці (Чорногорія) 10-12 листопада. Саме ці змагання в Дніпрі стали першим етапом відбору.

У чемпіонаті брали участь вихованці тренера Василя Мосьпана з Кам'янської ДЮСШ № 4. Дмитро Рябець привіз додому нагороду. Виступаючи серед важковаговиків (+100 кг) наш земляк став бронзовим призером. А найкращим тут був дворазовий чемпіон Європи серед молоді та кадетів, срібний призер юніорського чемпіонату Європи Федір Панько з Дніпра.

Треба відзначити, що в медальному заліку збірна Дніпропетровської області стала другою, пропустивши вперед Київ. В активі борців області 11 медалей (2 + 3 + 6).