У Нікополі 25 грудня пройшов відкритий турнір з боксу та кікбоксингу пам`яті загиблих воїнів Миколи Гайдука і Вадима Лубенця.

Змагання відбулися за підтримки міского голови Андрія Фісака та добровільної організації "Спілка учасників бойових дій Нікопольщини". Шість кікбоксерських пар представляли призери чемпіонатів світу і Європи із Нікополя, Кривого Рогу та Покрова. В турнірі по боксу виступали одинадцять пар, представлявші Нікополь, Кривий Ріг, Апостолово, Запоріжжя. Серед них були і три вихованці тренера Валерія Шульги із Кам`янської ДЮСШ № 1. Їм опонували чемпіони України в своїх вагових категоріях. В першій з них змагалися бійці вагою 40 кг кам`янчанин Єгор Бичко і місцевий спортсмен Ярослав Ткаченко (титул кращого боксера країни він раніше завоював, виступаючи серед бійців вагової категорії 38 кг). Наш спортсмен виграв цей поєдинок. Два інші кам`янчани, нажаль, поступилися. Максим Толкушкін - Олександру Колмакову (вага 44 кг), Владислав Бичко - Микиті Захарченко (54 кг). До речі, Микита Захарченко являється чемпіоном світу з козацького двобою.

Всі боксери отримали медалі, грамоти, грошову винагороду (500 грн), а переможці ще й кубки.