Боксери

У Дніпрі з восьмого по дванадцяте січня проводилися чемпіонати області з боксу серед кадетів, а також серед дівчаток, юніорок та жінок.

Боксер

Серед боксерів 2003/2004 років народження перше місце зайняли вихованці Кам'янської ДЮСШ № 1 Максим Кнут (тренер В.Шульга) і Святослав Зарудський (тр. В.Хамаза), боксувавші у ваговій категорії 57 кг. Макс у фіналі переміг Ростислава Темненко з Кривого Рогу, а Святослав - Романа Косарєва з Дніпра. Другими стали В'ячеслав Малиновський, Євген Агєєв, Євген Пілат, Ростислав Ковальов, яких тренують Валерій Шульга, Андрій Шешурєв, Олег Лісняк.

Капустина

У десяти фінальних парах билися семеро кам`янчанок. Чемпіонський титул у вазі 64 кг виборола Валерія Капустіна (тр. О.Лісняк), яка перемогла Катерину Дрозд (Першотравенськ) і Дарина Манець (тр. В.Арчерь), вигравша поєдинок у ваговій категорії 48 кг у Інни Сем`янкіної з Кривого Рогу. Срібним призером стала Маргарита Василенко, вихованка тренера В.Хамази.