Среда, 20 Октябрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Після фінальної зустрічі на Кубок міста з більярду, Владлен Скляров поділився враженнями про турнір, і про саму гру.

"Важко було грати. І півфінал, і фінал вийшли важкими. Суперники молоді, їм, звичайно, було простіше грати, - коментує В.Скляров. - Я хоча й не трохи їх старше, тим не менше ... Нервував. А коли нервуєш , важко боротися з суперником. Можливо, десь пощастило, десь досвідом взяв. Все це в комплексі з бажанням виграти Кубок дало свої результати. Зараз я трохи заспокоївся, прийшло відчуття задоволення. Тепер можна і посміхнутися. А так до цього було важко. Ну і суперники були гідні. Саша Авдєєв це мій учень, мій друг, та й працюємо ми разом. Тиск, так би мовити, був потрійний. Взагалі я прийшов до висновку, що в більярд треба грати тільки з хорошим настроєм".

Переможець Кубка міста закінчує рік на мажорній ноті. Правда, в 2020 році в зв'язку з пандемією, в Україні не було великих турнірів. "Я двічі брав участь в турнірах, що проводяться в столиці. Хоча там особливих результатів не показав. Важко боротися з молодими суперниками. Буду готуватися до змагань наступного року, до захисту титулу чемпіона України серед сеньйорів та ветеранів", - говорить Скляров.

Більярду Владлен Скляров віддав понад чверть століття. Для нього ця гра значить багато. "У більярдну, яка знаходилася в міському парку, я прийшов перший раз у своєму житті в 1993 році, - згадує Влад. - Навчався у сусідній шістнадцятій школі. Можливо, під час чергового прогулу уроків я і потрапив в шаровню (так ще називали більярдні кімнати). Зайшов, і побачив гру, відомих, на той час, в місті більярдистів. І я якось відразу закохався в гру. Після школи п'ять років навчання в інституті, і весь цей час я практично щодня проводив в більярдній. Майстерність росла сама по собі, без тренера. Та й про якого тренера можна було говорити, коли в той час більярд вважався як би напівкримінальним. Тому батьки не дозволяли дітям відвідувати місця, де грали в нього. Але за великим рахунком з цією грою я був знайомий з четвертого класу. В нашому дворі була піонерська кімната, в якій стояв маленький більярдний стіл. Ми тоді особливо і не розуміли, що це за гра. Тепер я не шкодую, що більярд пов'язав мене по руках і ногах. Хоча маючи дві вищі освіти , я міг працювати за іншою спеціальністю".