Понедельник, 18 Октябрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Субота 15 лютого 2020 року ввійде в історію більярдного спорту Кам`янського. В цей день пройшов перший чемпіонат міста з більярду серед людей з обмеженими можливостями. В більярдному клубі "Дніпро" за чотирма столами із зеленим сукном змагалися дванадцять чоловіків і чотири жінки.

Під час відкриття турніру начальник Кам`янського "Інваспорту" Юрій Коновалов представив почесних гостей. З вітальними словами виступили начальника молоді і спорту Кам`янської міської ради Едуард Коряк та директор більярдного клубу "Дніпро" Владлен Скляров. "Мені дуже приємно відкрити перший в місті такий чемпіонат. Вдвічі приємніше, що у вас з`явилася змога пограти в такому сучасному більярдному залі. Моя задача організовувати такі турніри. Хочеться, щоб ви якмога частіше зустрічалися на спортивних майданчиках, стадіонах, залах. У нас зараз є така можливість завдяки всілякій підтримці міського голови Андрія Білоусова. Вважаю, що чемпіонати міста з більярду стануть постійними. І радує те, що ідею таких змагань підтримує і один з провідних більярдистів країни, чемпіон України, директор більярдного клубу "Дніпро" Владлен Скляров", - сказав Едуард Коряк.

"Я багато поїздив по різим турнірам, бачив спортсменів-більярдистів на інвалідних візках. І завжди я дивувався їх силі духу. Для мене відкриттям стала така велика кількість людей з обмеженими можливостями в нашому місті, які хочуть грати в більярд. Вітаю вас з першим чемпіонатом міста, зі святом, яке ви самі організували. Бажаю вам, щоб шар летів в лузу і рука не дрижала, - посміхаючись говорить Владлен Скляров.

Одним із організаторів першого чемпіонату міста з більярда серед спортсменів з обмеженими можливостями є майстер спорту України з шашок, чемпіон світу і Європи по версії I.D.C.D. Кирило Іванов. "Минулого року я прийняв участь в одному з аматорських більярдних турнірв в Одесі. І тоді у мене промайнула думка, що непогано було б провести подібні змагання для людей з обмеженими можливостями в нашому місті. - розповідає К.Іванов. - Поділився цією думкою з начальником Кам`янського "Інваспорту" Юрієм Коноваловим. Він мене підтримав. Підключили до втілення задумки в реальну справу начальника молоді і спорту Кам`янської міської ради Едуарда Коряка, який відразу загорівся цією ідеєю. Із місцем проведення змагань ткеж не було проблеми. Тому що зацікавленість проявив і директор більярдного клубу "Дніпро" Владлен Скляров".

Більярдисти змагалися на чотирьох столах, один з яких був призначений для жінок. До речі, перший шар чемпіонату забила Алла Парпура, яка ввійшла в історію більярдного спорту Кам`янського. Змагання пройшли по скороченій системі і продовжувалися майже три години. За результатами першого чемпіонату переможцями серед жінок стала Марина Сергійчик, а серед чоловіків Кирило Іванов. Всі призери отримали медалі і грамоти.

Одним із хобі у професійного шашкіста Кирила Іванова є гра в більярд. "Особливо зимою часто проводжу час в більярдних клубах. На гроші намагаюся не грати. Згадую турнір, коли у нас в місті проходив чемпіонат світу-2010 з шашок. Я тоді в більярд переграв всіх своїх суперників-шашкістов з різних країн. Але обіцяного призу я так і не отримав. Дуже приємно ввійти в історію, як перший чемпіон міста", - говорить Кирило Іванов.

ПРИЗЕРИ

ЖІНКИ

1 - Сергійчик Марина
2 - Чудна Вікторія
3 - Істоміна Оксана

ЧОЛОВІКИ

1 - Іванов Кирило
2 - Ревенко Ігор
3 - Кошак Олександр

 

ФОТОАЛЬБОМ https://www.facebook.com/profile.php?id=100004468564444&lst=100004468564444%3A100004468564444%3A1581812397&sk=photos