Воскресенье, 05 Декабрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Трійка призерів

 

 

Фінальний етап змагань, в якому брали участь працівники ПАТ «Дніпровський меткомбінат», члени профспілки «Металургів», пройшов 2 лютого в більярдному клубі «Дніпро». Володарем головного трофею став представник управління підприємства Олексій Махарина.

У другий ігровий день змагань визначалися останні два учасники 1/2 фіналу. Вони повинні були боротися за головний трофей з Олегом Рохліним (РСЦ) і Василем Герасимовим (УК), що вийшли в цю стадію на раніше. Після двох годин протистоянь півфіналістами стали Дмитро Куликов (ЦПВ) і Олексій Махарина (УК). Вони ж вийшли і до фіналу.

Згідно з положенням про змагання призерами Кубка «Металургів» могли стати троє спортсменів. Тому матч за 3-є місце вийшов не менш видовищним, ніж фінальний. У першій партії найсильнішим був В.Герасімов, а в другій його конкурент – О.Рохлін. Все повинно було вирішитися в третій вирішальній партії. Стабільніше кулі в лузу забивав Олег Рохлін, який і завоював приз.

Паралельно за іншим столом боролися фіналісти. Хвилювання й нервозність стали основними факторами в боротьбі за перемогу в першій партії. Поперемінно помиляючись обидва претенденти і промахувалися, і красиво забивали. Першу двосторонню «перестрілку» з рахунком 8:7 «вирвав» Олексій Махарина.

Хід другої партії багато в чому нагадував першу. В лідери виходив то один, то інший гравець. За підсумками двадцятихвилинної боротьби в цьому ігровому відрізку зустрічі доля була на боці Дмитра Кулікова – 6:8.

У третій вирішальній партії краще виглядав О.Махарина. Поклавши ряд красивих куль в лузу він до кінця матчу так і не віддав лідерства опонентові. Багато що вирішили влучні попадання Олексія з дальньої дистанції. Завершив же переможець фіналу розкішним «дуплетом» (8:4)!

Призи гравцям, що посіли перших три місця, вручив голова профкому профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний. Переможець змагань – Олексій Махаріна – став володарем II Кубку «Металургів».