Вторник, 19 Октябрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Сьогодні в це, зізнатися, віриться насилу. Але факт очевидний - технологія гарту рейок (збільшення міцності і довговічності їх шляхом термообробки) була вперше випробувана на Дніпровському металургійному заводі в 1959 році. Робота проводилася спільно з Українським НДІ металів (Харків), проект називався "Впровадження нормалізації і поверхневого гарту бессемерівських рейок на заводі імені Дзержинського". Керував розробкою харків'янин, старший науковий співробітник НДІ П.Т.Бесєдін, про що повідомляє група "Музей ДМК"  https://www.facebook.com%D0%9C%D0%A3%D0%97%D0%95%D0%99-%D0%94%D0%9C%D0%9A-2028459340510638/

Запропонований Бесєдіним спосіб термообробки вперше в світі вирішив проблему практичного гарту рейок зі значним збільшенням зносостійкості робочої поверхні рейки при збереженні пластичності його нижньої частини. Їм була розроблена принципово нова схема пристрою гартувального агрегату.

В освоєнні і відпрацювання цієї унікальної на той час технології брали безпосередню участь і працівники Дніпровського заводу: начальник рельсобалочного цеху П.М.Чепелєв, начальник металургійної лабораторії А.М.Карпунін, начальник металографічної лабораторії Е.М.Черневич, старший майстер відділення термообробки Н.І.Паміров, інженер рейкової групи металургійної лабораторії І.В.Подзерко. Експериментальна партія термічно оброблених на заводі бессемерівських рейок типу Р-50 була відправлена ​​для укладання в магістральний шлях.

Таким чином, технологія була успішно випробувана, за підсумками її практичного апробування були складені рекомендації для будівництва агрегатів термічного загартування рейок на Кузнецькому і Нижньо-Тагільскому металургійних заводах.
Але - на цьому і все. Технологія була продана Японії.

 

На фото: Агрегат для загартування головки рейок; зліва направо - мол.науковий співробітник АН СРСР А.Лукутін, ст.науковий співробітник УІМ П.Бесєдін, технік-дослідник ЦЗЛ ДДЗ І.Подзерко (1958 рік).