Пятница, 16 Ноябрь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

bronnitsy.ru
 
 
14 листопада - змагання з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю. НВК "Гармонія" (вул. 9 Травня, 5а). Початок - 15:00.
15-16 листопада - відкрита першість ДЮСШ № 1 з боксу. ДЮСШ № 1 (вул. Воїнів-афганців, 7). Початок - 12:00.
16-17 листопада - чемпіонат України з гандболу серед дівчат 2004/2005 р.н. СШ № 20 (вул. Стовби, 2). Початок: 16 - 17:15; 17 - 10:00.
16-17 листопада - чемпіонат міста та відкритий турнір "Чемпіони серед нас" зі стрибків на акробатичній доріжці. ДЮСШ № 4 (вул. Сергія Слісаренка, 5). Початок: 16 - 16:00; 17 - 10:00.
17 листопада - відкритий Чемпіонат міста з тхеквондо "Золотий даянг". ДЮСШ № 1 (вул. Воїнів-афганців, 7). Початок - 10:00.
17 листопада - Кубок міста з традиційного карате-до. СК "Вікінг" (вул. Колеусівська, 3). Початок - 11:00. 
17-18 листопада - чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд дивізіону "Б" Вищої ліги. "Прометей" (Кам`янське) - Дніпро-2-ДВУФК-СДЮШОР № 5 (Дніпро). ДЮСШ "Прометей" (пр.Аношкіна, 109). Початок: 17 - 16:00; 18 - 14:00.
17 листопада - змагання з настільного тенісу  серед дітей та молоді лівого берега. ДЮСШ № 1 (вул. Воїнів-афганців, 7). Початок - 11:00.
17 листопада - змагання з волейболу серед спортсменів з ураженням слуху. Кам'янський професійний ліцей (вул. Лермонтова, 151). Початок - 11:00.
17 листопада - відкритий кубок міста зі стрільби із лука. СШ № 30 (бул. Героїв, 20). Початок - 09:00.
18 листопада - змагання зі спортивної рибалки серед спортсменів з особливими потребами. Єлизаветівський котлован (Воронячий острів). Початок - 09:00.
Add a comment
1 DSC0196
 
Нинішній рік для КСЦ "Дніпровець" ювілейний. 55 років тому, в 1963 році, його попередникові спортклубу "Дзержинка" офіційно було присвоєно цю назву.
 
2 DSC0213
 
На честь такої події 8 листопада в спортивному залі була організована виставка експонатів, пов'язаних з історією славного клубу. Заступник директора зі спортивної роботи Едуард Коряк розповів, що старожили клубу надали зі своїх домашніх архівів фотознімки, грамоти, медалі, кубки, спортивну форму. В експозиції представлені ті види спорту, які культивувалися в спортклубі: баскетбол, волейбол, веслування, гімнастика, бокс, легка атлетика, плавання, важка атлетика, футбол. За більш ніж півстолітню історію зі стін спортклубу вийшли дуже багато відомих спортсменів і тренерів. Колектив пишається своїми призерами Олімпійських ігор Оленою Ронжиною, Анастасією Коженковою, Яною Дементьєвою, Наталією Довгодько, Катериною Тарасенко, Олександром Воробйовим, чемпіонами світу та Європи Василем Карповичем, Дмитром Краєвським, Сергієм Тагірова, Анастасією Черноколенко, Анастасією Лисенко, Сергієм Нагірним, братами Ачичаєвими, Дмитром Ледзинськими, династією Трунових, заслуженими тренерами Володимиром Морозовим, Сергієм Петерbмовим , Володимиром Андрієнко і багатьма іншими.
 
5 DSC0385
 
Так як палац культури металургів і спортклуб постійно розвивалися разом, йшли нога в ногу, то на загальний огляд були виставлені і експонати заслужених колективів "Дніпро", "Лілея», "Зіронька". "Це символічно, що спорт і культура об'єднують працівником нашого металургійного комбінату. Тим більше, що 9 листопада ми будемо святкувати Всеукраїнський День працівників культури та мистецтва", - говорить Е.Коряк.
 
3 DSC0241
 
Для великої родини працівників КСЦ "Дніпровець" своїми силами була організована концертна програма. Відкриваючи її, заступник голови профспілки "Металургів" Віталій Ровков подякував усім працівникам культурно-спортивного центру за важку працю і побажав благополуччя їм та їхнім сім'ям.
 
4 DSC0342
 
Ювілейними медалями були нагороджені ряд спортсменів, тренерів, керівників мистецьких колективів.
 
Add a comment
Прометей логотип
 
На адресу сайту прийшов лист від батьків юних тенісистів Кам`янського СК "Прометей", які прохають допомоги у відновленні учбово-тренувального процесу на осіннє-зимовий період.
 
Шановні депутати та керівники Кам`янського!
 
Звертаємося до Вас від імені всієї спортивної громади великого тенісу міста Камянське. А саме від батьків юних вихованців КЗ СК "Прометей", представників міської Федерації тенісу, ветеранів та любителів цього виду спорту, спортсменів-легкоатлетів. На теперішній час ситуація що-до учбово-тренувального процесу груп вихованців секцій "Прометея" зайшла у "глухий кут". Секція великого тенісу, в якій близько восьмидесяти дітей, п`яти тренерів, котрі з квітня поточного року і по теперішній час займаються на вулиці. В зв‘язку з погіршенням погодних умов вони більше не мають можливості тренуватися на відкритому повітрі. Навесні та влітку поточного року ми неодноразово зверталися до посадових осіб нашого міста. А саме до директора КЗ СК "Прометей" В.А.Логвина, завуча по eчбовій частині М.В.Александрової, начальника управління освіти Т.Я Онищенко, керівника управління молоді та спорту Кам‘янськоі міської ради А.А.Івашини із проханням врегулювати питання стосовно учбово-тренувального процесу для всіх без винятку груп дітей секції великого тенісу вихованців КЗ СК "Прометей" в осіннє-зимовий період. Але на жаль наші прохання так і не були задоволені.
 
На жаль на таперешній час питання розкладу та місць тренувального процесу всіх дітей не визначено, тобто через халатність вище вказаних посадових осіб п‘ять груп дітей лишаються просто Неба, не маючи можливості продовжувати учбово-тренувальний рік. Слід зазначити, що наші діти неодноразово представляли Кам`янське, та навіть країну на турнірах різних рівнів, тим самим підвищуючи престиж нашого міста.
 
Враховуючи вище викладене просимо Вас негайно втрутитись у ситуацію, яка склалася з учбово-тренувальним процесом в КЗ СК "Прометей".
 
Доводимо до Вашого відома, що 02.11.2018 спортивна громада КЗ СК "Прометей" планує з‘явитися в міську Раду і передати свої вимоги для відстоювання конституційних прав наших дітей в повному обсязі.
 
Враховуючи вище зазначені факти вимагаємо:
 
1. Відновити учбово-тренувальний процес секції "Великого тенісу" КЗ СК "Прометей" в повному обсязі всіх без винятку груп дітей.
2. Забезпечити вихованців тенісу матеріально-технічною базою, а також приміщеннями для проведення тренувань на момент проведення реконструкції Палацу тенісу ім. М.П.Аношкіна.
3. Весь тренерський склад секції великого тенісу залишити без змін в складі КЗ СК "Прометей" з усіма їхніми вихованцями.
 
З повагою батьки юних тенісистів, любителі, ветерани та інші спортсмени, виховані на базі КЗ СК "Прометей".
Add a comment
 
bronnitsy.ru
 
23 жовтня - спортивне свято "Спорт для всіх - радість життя". Центр соціально-психологічної реабілітації дітей (проїзд Білоруський, 4-А). Початок - 15:00.
23-25 жовтня - чемпіонат ФСТ "Україна" з плавання среди юнаків та дівчат. Басейн "МіКомп" (пр. Аношкіна, 109). Початок: 23-24 - 10:00; 25 - 9:00.
27 жовтня - Кубок України з баскетболу "Прометей" - "Черкаські мавпи-2". ДЮСШ СК "Прометей" (пр. Аношкіна, 109). Початок - 16:00.
27 жовтня - чемпіонат області з художньої гімнастікі среди школярів. ДЮСШ № 4 (вул. Сергія Слісаренка, 5). Початок - 9:45. 
27 жовтня - першість міста з шашок-64 среди восьмирічних гравців. СШ № 40 (пр. Наддніпрянській, 3). Початок - 10:00.
27 жовтня - чемпіонат міста з кіокушін-карате. СК "Прометей" (пр. Аношкіна, 109). Початок - 10:00.
25-26 жовтня - змагання з міні-футболу в рамках ХІХ Спартакіади "Здоров'я" среди промислових підприємств та організацій міста. СК "Промінь" (пр. Конституції, 15). Початок - 17:00.
 
Заставка bronnitsy.ru
Add a comment
44136718 1773027386156205 5491724362111254528 n
 
 
„Нові громади – нові можливості” – такою є назва і головна тема першого обласного конкурсу.
 
До 15 листопада журналісти Дніпропетровської області можуть подати матеріали, присвячені реформі децентралізації та досягнень об’єднаних територіальних громад в регіоні. 
 
В кожній з чотирьох номінацій визначаються три переможці, які нагороджуються дипломами та грошовими преміями у розмірі:
 
І премія – 12 000 грн.
ІІ премія – 10 000 грн.
ІІІ премія – 7 000 грн. *
 
(без урахування податків).
 
До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття (в друкованому ЗМІ), радіоматеріал та відеоматеріал.
 
Конкурс проводиться серед журналістських робіт, розміщених у 2017-2018 роках у регіональних та місцевих ЗМІ усіх типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа, шкільні ЗМІ). Учасники мають право брати участь лише в одній номінації конкурсу. Один конкурсант може подати до трьох конкурсних робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками. 
 
 
 
Як зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов:
«Одним з пріоритетів нашої роботи є підтримка та визнання талановитих спеціалістів Дніпропетровщини. З цією ж метою ми щороку проводимо «Премію обласної ради», до якої прямо зараз ведеться прийом документів.  Мета Конкурсу „Нові громади – нові можливості”  – це також  сприяння  реформі децентралізації в Дніпропетровській області, поширення кращих практик, ініціатив і позитивних зрушень у розвитку громад. І, безперечно, визнання найталановитіших журналістів області!».
 
 
 
Конкурс проводиться за методологічної підтримки Програми Ради Європи  «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні». Роботи, подані на обласний конкурс, можуть також бути поданими на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт до 20 листопада.
 
Форма заявки  учасника Конкурсу розміщена за посиланням: 
 
https://docs.google.com/forms/d/1UYlgbfdf1S9399UkLARmralMbhAc02pMDHUEdzE4RHA/edit
 
Нагородження переможців відбудеться у грудні до Дня місцевого самоврядування. 
 
 
Детальна інформація за телефоном: (056)742-75-35
-- 
 Дніпропетровська обласна організація НСЖУ 
Адреса: 49000, м.Дніпро, вул.Старокозацька, 8,
тел.: (056) 744-16-46, 744-73-04, т/ф: 744-31-62, ( 098)-61-06-911
р/р 2600842942 ПАТ «ПУМБ», 
МФО 334851,  ЄДРПОУ 13432652
 www.nsju.dp.ua
Add a comment

Популярное за неделю

1 45887226 2239637599652804 8465623854608285696 n
Нояб 14, 2018 255 ТАНЦЮРИСТИ КАМ'ЯНСЬКОГО КОЛЕКТИВУ "НАТАЛІ" ЗАЙНЯЛИ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ДВА ПРИЗОВИХ МІСЦЯ
З 9 по 11 листопада у Львові проводився міжнародний конкурс-фестиваль "Hit the talents".…
1 46262370 1025805464258790 3118398637764247552 n
Нояб 14, 2018 157 З ПОЛЬЩІ В КАМ'ЯНСЬКЕ БІЙЦІ ДЮСШ № 1 ПРИВЕЗЛИ ТРИ НАГОРОДИ КУБКУ ЄВРОПИ З КОЗАЦЬКОГО ДВОБОЮ
У польському місті Плоцьк з 8 по 10 листопада проводився Кубок Європи з козацького…
46058286 314238565832526 3612310664099397632 n
Нояб 13, 2018 111 ТРЕНЕРИ КАМ'ЯНСЬКОЇ ДЮСШ № 4 ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Міністерство молоді та спорту України та Українська федерація гімнастики нагородила…
Призери акробати з ДЮСШ 4
Нояб 12, 2018 95 КАМ`ЯНЧАНИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ ГІМНАСТИКИ ВИБОРОЛИ ТРИ КОМПЛЕКТА НАГОРОД
З 9 по 11 листопада у Львові проходив юніорський Чемпіонат України зі спортивної…
Макс Городнюк срібний призер ЧУ
Нояб 12, 2018 88 МАКСИМ ГОРОДНЮК З КАМ'ЯНСЬКОЇ ДЮСШ № 1 СТАВ СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БОКСУ
В Житомирському спорткомплексі "Динамо" з 6 по 11 листопада проходив молодіжний чемпіонат…