Суббота, 21 Сентябрь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Brein1.jpg 

У рамках проекту "Євроквіз", що фінансується Представництвом ЄС в Україні і впроваджується Фундацією "Відкрите суспільство", євроклуби Дніпродзержинська та студенти Державного технічного університету брали активну участь в онлайн євровікторині, конкурсі відео "Європа починається з тебе", локальних іграх з брейн–рингу "Вивчай Європу – змінюй Україну".

Особливі враження, шквал позитивних емоцій, безліч приємних знайомств залишив брейн-ринг. Це були масштабні змагання, які вперше об'єднали школярів і студентів міста в інтелектуальних іграх за європейською тематикою. У брейн–ринзі брали участь 44 команди: 27 із них – команди євроклубів навчальних закладів, 17 – студентської молоді ДДТУ. За підсумками Представництва ЄС в Україні, Дніпродзержинськ став лідером серед міст України за кількістю команд-учасників локальних змагань.

Тренувальні заняття, півфінальні та фінальні ігри з брейн–рингу провели координатор з міжнародних питань і євроінтеграції закладів освіти міста, керівник мережі євроклубів Дніпродзержинська Л.М.Долина, викладач кафедри електроніки і електромеханіки ДДТУ, голова Клубу інтелектуальних ігор університету, член Ліги Українських клубів інтелектуальних ігор І.В. Філін і керівник міського клубу інтелектуальних ігор Г.Р.Ольхов.

Півфінали брейн–рингу пройшли на базі середніх шкіл №№ 10, 22, 30 і ДДТУ. Переможцями цих змагань стали євроклуби НВК № 12, СЗШ № 30, гімназії № 11 та команда студентів факультету електроніки та комп'ютерної техніки університету.

28 квітня на базі НВК № 26 відбулася фінальна гра. З перших хвилин усі команди показали, що вони налаштовані на перемогу. Грали безкомпромісно. Емоції, які вирували під час змагань у актовій залі, неможливо передати словами. З великим відривом за кількістю отриманих балів перемогла команда євроклубу "Сучасник" НВК № 12 у складі А.Щербак, І.Пірожнікова, К.Волошина, А.Велика, К.Сурок, М.Половченко. Почесне друге місце виборола команда євроклубу гімназії № 11, трете - СЗШ № 25. Переможці фінальних і півфінальних ігор отримали подарунки від Представництва ЄС в Україні. Під час нагородження керівник проведення локальних ігор з брейн-рингу "Вивчай Європу - змінюй Україну" Представництва ЄС в Україні Л.Долина побажала, щоб їх проведення у Дніпродзержинську стало традицією, мало своє продовження, свою аудиторію і своїх вболівальників, а його учасники мали такий же запал, як команди-переможці. "Тільки зі знаннями про Європу, - сказала Лариса Миколаївна, - ми зможемо зробити нашу країну яскравішою та успішнішою на шляху до європейської спільноти".

18 травня євроклубівці НВК № 12 представлять Дніпродзержинськ у півфінальних іграх Всеукраїнського молодіжного чемпіонату з брейн-рингу Представництва ЄС в Україні, які пройдуть у Дніпропетровську. Суперниками дніпродзержинських знавців з європейської тематики стануть команди Запорізької, Одеської, Херсонської, Луганської, Донецької і Дніпропетровської областей.

О. Гончар, керівник євроклубу "Обрій", СЗШ № 20.

Brein3.jpgBrein4.jpgBrein5.jpgBrein6.jpgBrein8.jpgBrein9.jpgBrein10.jpgBrein11.jpgBrein12.jpgBrein13.jpgBrein14.jpgBrein15.jpgBrein16.jpgBrein2.jpg