Вторник, 20 Октябрь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вперше в країні

 

Свою продукцію промислові підприємства міста відправляють у всі куточки країни і далеко за її межі. Великим попитом користуються вагони заводу імені газети "Правда", прокат Дзержинки, мінеральні добрива виробничого об`єднання "Азот", продукція цементного заводу тощо.


У дніпродзержинців є досягнення, якими вони можуть гордитися. Добре відомі нині катані осі, вперше в нашій країні були виготовлені металургами Дзержинки на стані "250". Зараз в осепрокатному цеху йде підготовка до масового виробництва порожнистих осей, партія яких вже успішно пройшла випробування. Нині стоїть питання про те, щоб поступово розпочати їх виробництво. З часом порожнисті осі, як більш економічні, витіснять катані.


На Баглійському коксохімічному заводі ведеться спорудження дослідно-промислової установки по виготовленню формованого коксу. Вже одне те, що її називають "дослідною", свідчить що дніпродзержинці стануть піонерами і щодо освоєння нової технології виробництва коксу.


Вперше в нашій країні в доменному цеху Дзержинки було проведено реконструкцію доменної печі № 7 з насуванням нового рудоплавильного агрегату на місце старого.


Що стосується колективу вагонобудівного заводу імені газети "Правда", то його робітники, інженерно-технічні працівники та конструктори виготовили кілька типів вагонів, що до цього на вагонобудівних заводах нашої країни не складалися.


Трудівники спеціалізованого управління "Хіммонтаж" № 208 при спорудженні нових цехів виробничого об`єднання "Азот" провели кілька унікальних підйомів надважкого і великогабаритного устаткування способами, які до них на будівельних майданчиках країни ніхто не застосовував.


Трудівники Придніпровського хімзаводу одними з перших у країні розпочали виготовляти сорбент, що застосовується у медицині для очищення крові, добилися в промислових умовах високої його якості.


На всіх трамвайних маршрутах міста курсують комфортабельні трамваї чехословацького виробництва. Дніпродзержинці одними з перших у країні провели повну модернізацію парку такими новими трамваями.

М.Денисюк
"Дзержинець" 14 вересня 1986 року.