Среда, 15 Июль 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Людмила Шейка прийшла у механічний цех вагонобудівного заводу імені газети "Правда" шість років тому. Їй запропонували освоїти спеціальність свердлувальниці-стругальниці. Молода втиробничниця пройшла курс учбово-виробничого навчання і добре освоїла вибрану кваліфікацію. Зараз верстватниця працює самостійно. Змінні завдання виконує якісно, без будь-яких претензій замовників.

На знімку: Людмила Шейка.
Фото М.Тупицина.
"Дзержинець" 24 червня 1984 року.

 

"Успіх сандружинниць"

У Дніпропетровську відбулися обласні змагання санітарних дружин. Представники металургійного комбінату імені Дзержинського, виборовши перші місця в районних і міських змаганнях, отримали право взяти в них участь. Вони зайняли третє призове місце.

Відмінно працювали на всіх етапах змагань ланки З.Пригариної, В.Колишкіної, О.Скоробагатько, Л.Голик. Відмінні знання і практичні навички показали сандружинниці Т.Бадянська, С.Юрченко, Л.Кремень, Л.Литвин, Н.Тимощук, Н.Шибко та інші.

Призерам змагань вручено почесні грамоти обласного комітету Товприства Червоного Хреста, а командиру сандружинниць металургійного комбінату С.Несвіт і фельдшеру медико-санітарної частини О.Єфремовій - Почесні грамоти і пам`ятні сувеніри.

Знання і практичні навички, набуті при підготовці до змагань, стануть у нагоді сандружинницям при поданні першої медичної допомоги на виробництві і в побуті.

В.Коленко, начальник штабу цивільної оборони металургійного комбінату.
"Дзержинець" 16 червня 1985 року.

 

"Змагалися легкоатлети"

Два дні на стадіоні "Перемога" тривали легкоатлетичні змагання вихованців технікуму фізкультури у залік спартакіади навчального закладу. Більше 200 спортсменів узяли в них участь. І ось підбито підсумки. Перше місце у командному заліку посіли вихованці другого курсу, які начаються за спеціальністю легка атлетика.

В особистому заліку відзначилися багато спортсменів. Так, Маргарита Болховитіна стрибнула у висоту на 175 см. Вона виконала норматив кандидата в майстри спорту і встановила рекорд навчального закладу. Олегу Душці підкорилась висота 190 см. Маргарита і Олег були найсильнішими і в стрибках у довжину. Цікавим був біг на 100 м, де одночасно, з одним і тим же результатом - 13,3 сек фінішували Людмила Піцик і Ольга Ковинєва.

Сергій Кондратюк показав найкращий результат на стометрівці (11,1 сек). Першим він подолав і дистанцію в 200 м (23,2 сек), а Любов Хоменко пробігла цю відстань за 27,9 сек. Геннадій Самсонов виграв 1500-метрівку. Його результат - 4.17,3 сек. Неля Дерипаско вдало штовхнула ядро (9 м 28 см), а Микола Ятлук - на 11 м 27 см. Вони ж виграли змагання і в метанні диска. Спис найдалі метнули Ліна Журцева (33,60 м) і Василь Мизюк (43,54 м).

У метанні гранати відзначилися знову ж таки Ліна Журцева (36,10 м) і Володимир Рискаль (54,10 м). Естафетний біг 4х100 метрів серед дівчат виграли Л.Піцик, М.Болховитіна, І.Алференко та Є.Першина, а серед юнаків - В.Машура, І.Литвиненко, К.Ваулін, С.Кондратюк.

Змагання показали хорошу підгтовку учнів навчального закладу.

А.Барандін, викладач технікуму фізкультури.
"Дзержинець" 19 червня 1985 року.