Суббота, 04 Июль 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Щасливе дитинство. Вихованці дитячого садка "Волошка" Дніпровського металургійного комбінату.

"Дзержинець" 1 червня 1984 року.

 

"На велосипедах - по Криму"

Розроблено маршрут, закуплено необхідні продукти. Група у складі п`яти велотуристів вирушила в подорож першої категорії складності по Криму. Керівником групи було призначено Володимира Шапунова, який вже має досвід подорожей другої і третьої категорій складності, проте очолив групу вперше.

Володимир Шапунов - людина цікава. Поєднує роботу з навчанням в індустріальному інституті, працює на металургійному комбінаті імені Дзержинського в цеху по виробництву товарів народного споживання. Велотуризмом захопився давно і серйозно.

Закоханий у велоспорт і другий учасник подорожі - автор цих рядків. До складу групи увійшли також дві дівчини - Інна Богуцька (студентка індустріального інституту) та Лілія Чехута (учениця індустріального технікуму).

Інна - дівчина "спортивна". Охоче займається водним туризмом, велотуризмом. Ми її запитували, якому виду спорту надає перевагу. Вона відповіла, що любить обидва за романтику і гадає, що всюди встигне.
Лілію Чехуту привела в секцію велотуризму сестра Вікторія. Для Лілії це перша подорож.
- Думала не витримаю, - зізналась вона пізніше. - Адже гори є гори: багато спусків, підйомів. Але подорож виявилася посильною. А ще я стільки в житті не фотографувала, як у Криму. Полонили красиві краєвиди. Щоправда, мама возила мене в Крим, коли мені було вісім років. Та вражень тих майже не пам`ятаю. Зате ці - найкращі.

Залишається представити останнього учасника подорожі. Ним став Едуард Фондурат, електромонтер виробничого об`єднання "Азот". Він давно їздить на велосипеді, але велотуризмом займається перший рік.
- Збирався в секцію велотуризму ще восени, коли прочитав у "Дзержинці", що є така, - розповідав він. - Але прийшов навесні, й одразу ж - в подорож.

Вона розпочалася в Джанкої. Це місто вважається воротами Криму. Ознайомившись із ним, ми вирушили в Сімферополь. По дорозі побачили багато пам`ятників загиблим у Великій Вітчизняній війні воїнам. У Сімферополі потрапили на весняний ярмарок.

Було на що подивитися в Бахчисараї, Севастополі (місто саме готувалося до святкування Дні Перемоги). Ми побували в його музеях, походили вулицями і проспектами, відвідали також Алупку, Місхор, Кореїз, Гурзуф. Зняли кінофільм, слайдофільм, а також багато фотографували, щоб було що показати друзям, товаришам, чим звітувати перед іншими членами секції.

Тих, кого зацікавив наш матеріал і хто у подальшому хотів би взяти участь у велоподорожах по рідній країні, запрошуємо в міську секцію велотуризму (вул. Шепетова, 4). Збираємося ми щочетверга о 19 годині.

Ю.Кролюс, учасник подорожі.
"Дзержинець" 1 червня 1096 року.

 

"Запрошує "Русалка"

Тим, хто цінує комфорт, радимо завітати до водно-оздоровчого комплексу "Русалка", що відкрився на лівобережжі. Тут є сауни з сухою і вологою парою, душові павільйони, купально-плавальний басейн. До послуг відвідувачів контрастні ванни, перший у місті масажний кабінет. Відкрито й перукарню.
Крім того, тут можна здати в термінове прання білизну, замовити дрібний ремонт одягу, цілий ряд інших додаткових послуг.

А господаркам стане у пригоді пральня самообслуговування. До речі, працює вона без перерви до пізнього вечора.

Незабаром на вулиці Широкій відкриється й "Нептун" - другий водно-оздоровчий комплекс.

В.Верещак, старший технолог комбінату побутового обслуговування
"Дзержинець" 1 червня 1986  року.