Пятница, 03 Июль 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

"Успіх Г.Никифорова"

 

 

 

Закінчилась особиста першість області з теніса серед школярів. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени Дніпропетровська, Нікополя, Дніпродзержинська.

Значного успіху добився учень школи робітничої молоді № 9 нашого міста Григорій Никифоров, який став абсолютним чемпіоном в одиночному, парномі і змішаному розрядах. Добре також виступили наші тенісисти Людмила Ярова, Георгій Шипунов, Володимир Волчков, Володимир Чорний, Лариса Половикова, які стали призерами першості. Норматив другого спортивного розряду виконав учень школи № 15 Сергій Козленко.
У червні збірна команда школярів захищатиме честь нашої області на першості України в м.Ялті.

В.Морозов, головний суддя змагань.
"Дзержинець" 29 травня 1965 року.

 

"Дніпродзержинцям - перехідний прапор"

 

Комітет ДТСААФ нашого міста завоював першість.

Бюро обласного комітету КП України і виконком обласної Ради депутатів трудящих розглянули підсумки змагання міськкомів і райкомів Добровільного товариства сприяння армії, авіації і флотові за 1961 рік. Відзначено, що Дніпродзержинський міськком ДТСААФ на всіх підприємствах і установах створив організації ДТСААФ. В члени товариства залучено 58 процентів дорослого населення міста. Контрольне завдання по підготовці кадрів виконане на 136 процентів. Поліпшено агітаційно-пропагандистську роботу на оборонні теми серед населення; зміцніла матеріально-технічна база товариства.

За успіхи в обронно-масовій роботі в 1961 році бюро обкому партії і облвиконком присудили перехідний Червоний прапор обкому і облвиконкому переможцеві в соціалістичному змаганні - Дніпродзержинському місккому комітетові ДТСААФ.

"Дзержинець" 27 травня 1962 року.

 

"Поєдинок нападників"

 

"Дніпровець" вийшов на черговий матч з чернівецьким "Авангардом" в дещо зміненому складі. На воротах стояв Володимир Литовченко, в захисті - Прокопенко, Чаплигін, Черносенко, в півзахисті - Купрієнко (Авельцев), Федін, в нападі - Танський, Віктор Литовченко, Орлов, Іванов, Шнейдерман.

З початку гри гості розгубилися. Вони не встигли ознайомитися з нападниками, які швидко переміщаються. Це коштувало їм гола, який з ходу забив Шнейдерман. Проходить 10 хвилин і нападникам "Дніпровця" вже не так легко пробиться крізь захисні лінії авангардіців. Вступає в гру і наш воротар.

Гості грали непогано, але їх нападники невміло і несміло били по воротах, що краще вдавалося дніпровцям. Другий м`яч у ворота чернівецьких футболістів забив Танський. Третій, дуже красивий, - Орлов. Другий тайм хоч і закінчився внічию - 0:0 був не менш цікавим. Ряд важких м`ячів взяв воротар гостей.

Перемігши з рахунком 3:0, "дніпровець" набрав після шести ігор 9 очок і має співвідношення забитих і пропущених м`ячів - 10:7.

В.Вєсєнін.
"Дзержинець" 27 травня 1962  року.