Четверг, 20 Сентябрь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

004 1

 

Новий керівник культурно-спортивного центру ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Едуард Коряк приступив до своїх посадових обов'язків 6 жовтня 2017 року.

Едуард Миколайович Коряк в 1992 році прийшов в конвертерний цех Дніпровського металургійного комбінату, де пропрацював два роки розливальником сталі. Йому пощастило бути в пусковий бригаді, яка брала участь в запуску другої машини безперервного лиття заготовки (МБЛЗ). Як організатор Е.Коряк став відомий на комбінаті після його переходу в групу організації управління лабораторії НОТ, де протягом 15-річного життєвого етапу він зумів побувати і головою комісії з спортивно-масової роботи (фізоргом) (з 1996 року), і головою ради молоді (з 1998 року) управління комбінату. Повністю розкритися йому вдалося в відділі по роботі з молоддю управління соціальної політики ДМК, де Едуард Коряк пропрацював інженером з 2009 року аж до призначення його директором КСЦ «Дніпровець».

 

004 2

У січні 2016 року утворилася первинно-профспілкова організація «Металургів». Активна життєва позиція Е.Коряка була по достоїнству оцінена лідером профкому профспілки Олегом Нагорним, який запросив Едуарда Миколайовича на посаду голови комісії з питань реалізації молодіжної політики і спорту ППО «Металургів».

004 3

Брав Едуард Миколайович і активну участь у міському житті. На виборах 2002 року він був обраний депутатом 24 скликання Заводської районної ради міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області. Довіра футбольної громадськості на позачерговій звітно-виборній конференції в 2015-му році дозволила Едуарду Коряку очолити Федерацію футболу міста Дніпродзержинська (сьогодні – Федерація футболу міста Кам'янське).

– На новій посаді хотілося б продовжити культурні і спортивні традиції Дніпровського меткомбінату, – розповідає про свої перші кроки новий директор КСЦ «Дніпровець» Едуард Коряк. – Будемо працювати на благо трудового колективу. Для його оздоровлення у нашого культурно-спортивного центру все є: і стадіон, і спортзал, і басейн. Ми повинні стати прикладом для наших дітей і підростаючого покоління.

 

Джерело http://sports.dp.ua/any/anymenu/10913-article